Lot jak z prawdziwego koszmaru

16 lutego 2018 12:19
19 komentarzy
Ten rejs pasażerowie zapamiętają na długo - ośmiogodzinna podróż zamieniła się w koszmar, a wszystko przez niesforne trzyletnie dziecko.
Reklama
Rodziny podróżujące z dziećmi samolotami wywołują często gorące dyskusje. Ten przykład niestety nie zaskarbi im sympatii. Trzylatek dał w kość wszystkim podróżnym podczas ośmiogodzinnego rejsu z Niemiec do Stanów Zjednoczonych. Jeszcze zanim samolot zdążył oderwać się od ziemi dziecko zaczęło biegać po pokładzie i głośno krzyczeć.

Niestety po starcie sytuacja jedynie się pogorszyła - matka zupełnie nie mogła zapanować nad trzylatkiem, który dalej biegał po korytarzu, wspinał się na fotele głośno przy tym krzycząc i piszcząc.

Na filmiku nagranym przez jednego z nieszczęsnych pasażerów widać, jak podróżni starają się zatykać uszy, by choć na chwilę zaznać ciszy. Koszmarna podróż skończyła się dla nich dopiero po wylądowaniu.


Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_67a6a 2019-02-18 14:52   
gość_67a6a - Profil gość_67a6a
kiedyś lecąc z Los Angeles do Frankfurtu trafiłem na takiego bachora "latającego" pomiędzy fotelami, całe szczęście siedziałem przy przejściu, gdy kolejny raz przelatywał podłożyłem mu nogę, wyło trochę ale bieganie się skończyło i nie darło mi pyska co rusz nad uchem,
polecam metodę, wypróbowana, wiem potfur ze mnie :P :/
swego czasu dość często latałem przez Atlantyk i zauważyłem że wielu hamerykańskich rodziców których na to stać leci w biznesie albo nawet w pierwszej klasie a gnojki wysyła slams fare zrzucając opiekę nad zawsze rozwydrzonymi bachorami na personel pokładowy, sami idą spać a trzysta osób cierpi fizyczne katusze, to najbardziej chamskie zachowanie i tylko u dorobkiewiczów z hameryki, qwicy yebliwej wtedy dostaję
gość_39c5b 2018-02-26 16:50   
gość_39c5b - Profil gość_39c5b
@gość_f7666 i to usprawiedliwia terroryzowanie ludzi przez kilka godzin? są sposoby od mało drastycznych po farmakologiczne, żeby odbyć taką podróż bez robienia cyrku... może zamiast tłumaczyć wszystko mniej lub bardziej wydumanymi chorobami wziąć odpowiedzialność za dziecko?
malin 2018-02-19 16:00   
malin - Profil malin
Czasem czytamy, że pijany pasażer który się awanturuje jest przyczyną lądowania awaryjnego. Formalnie rzecz biorąc, jak to wygląda (regulacje linii, czy po prostu reguły prawne)? Czy kwestią jest tylko zagrożenie bezpieczeństwa lotu lub pasażerów? Decyduje w takiej sytuacji kapitan samolotu?
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy