×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air: W styczniu wzrost o 24,4 proc.


Z usług Wizz Aira skorzystało w styczniu br. ponad 2,33 mln pasażerów. To oznacza wzrost o 24,4 proc. w stosunku do analogicznego miesiąca 2017 r.


O 0,3 pkt proc. spadł wskaźnik wypełnienia pokładów. W tym samym okresie ubiegłego roku wyniósł on 88 proc., podczas gdy w styczniu 2018 - 87,7 proc.

Wizz Air zanotował w pierwszym miesiącu br. także wzrost oferowania o 24,8 proc do ponad 2,66 mln miejsc. W ubiegłym roku w styczniu przewoźnik zaoferował 2,13 mln miejsc.


Niskokosztowa linia z Węgier otworzy w tym roku w Wiedniu pierwszą po Londynie Luton bazę operacyjną w Europie Zachodniej. Będzie to 145. lotnisko z którego będzie operował Wizz Air. W Wiedniu zostaną zbazowane 3 samoloty oraz zostanie uruchomionych 17 tras w tym m.in. do Gdańska. Oprócz połączenia do Polski przewoźnik uruchomi loty także m.in. do Rzymu, Bari, Tel Awiwu, Warny, Larnaki, Billund, Kutaisi, Dortmundu, Salonik, Bergen, Niszu, Walencji i na Maltę.gość_dad14 - Profil
gość_dad14
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie