×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Restauracja Johnny Rockets na Lotnisku Chopina


Dziś (10.01) na Lotnisku Chopina w strefie ogólnodostępnej, naprzeciw strefy kontroli bezpieczeństwa, została otwarta pierwsza w Polsce amerykańska restauracja, należąca do sieci z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku.Restauracja oferuje, m.in., przygotowywane na zamówienie hamburgery, frytki, świeże kanapki oraz ręcznie robione shake'i. Uśmiechnięta i przyjazna obsługa Johnny Rockets znana jest na całym świecie z tego, że często umila czas gościom pokazami tańca.


Restauracja na lotnisku będzie czynna codziennie w godzinach 4.00- 22.00. Pierwsza restauracja powstała w 1986 roku, dziś na pięciu kontynentach działa ich już ponad 320. Poza USA marka może pochwalić się lokalami m.in. na Bahamach, w Brazylii, Niemczech, Chile, Dubaju, Ekwadorze, Indiach, Kostaryce, Kuwejcie, Meksyku, Nigerii czy Pakistanie. Teraz do listy ponad 25 państw dołącza także Polska z nowym lokalem na Lotnisku Chopina w Warszawie.gość_c496c - Profil
gość_c496c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie