×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


easyJet oferuje tranzyty z Mediolanu


easyJet ogłosił, że rozszerza swoją platformę połączeń "Worldwide by easyJet" o lotnisko Malpensa w Mediolanie. Oferta zwiększa sieć połączeń przesiadkowych do lotów długodystansowych operowanych przez partnerów programu. 
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami linii easyJet, do siatki połączeń w programie „Worldwide by easyJet” dołączyło kolejne lotnisko - Malpensa w Mediolanie. Oznacza to, że w połączeniu z istniejącymi połączeniami oferowanymi przez London Gatwick, jedna trzecia lotów easyJet - i ponad 24 miliony pasażerów - będzie mogła łączyć się z lotami easyJet przez Mediolan do lotów długodystansowych, z udziałem partnerów linii lotniczych WestJet i Norwegian. Do programu dołączył także włoski Neos. Partnerzy programu oferują połączenia z Mediolanu do wielu destynacji w Afryce, Azji, USA i na Karaibach. Włączenie lotniska Malpensa w Mediolanie to kolejny  krok w rozwijaniu sieci "Worldwide by easyJet" i możliwość wzbogacenia oferty o jeszcze więcej połączeń. Dzięki naszym partnerom Neos i Norwegian będziemy mogli uzyskać dostęp do znaczącego segmentu rynku pasażerskiego w całej Europie, bez uszczerbku dla naszego modelu operacyjnego i punktualności. Nie poprzestajemy na tym. Wciąż koncentrujemy się na uruchamianiu większej liczby linii lotniczych i dodawaniu połączeń i kolejnych portów lotniczych – skomentował Andrew Middleton, dyrektor ds. dochodów konsumenckich w easyJet. Na początku 2018 roku brytyjski przewoźnik zamierza zaangażować w projekt „Worldwide by easyJet” kolejne linie lotnicze. Już teraz podkreśla, że prowadzi zaawansowane rozmowy między innymi z dalekowschodnimi partnerami.

"Worldwide by easyJet" jest pierwszą globalną usługą połączeń lotniczych świadczoną przez europejską linię tanich linii lotniczych. Uruchomiono go we wrześniu 2017 roku.Reklama


Booking.com
gość_c5c86 - Profil
gość_c5c86
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie