" />

easyJet oferuje tranzyty z Mediolanu

21 grudnia 2017 08:45
1 komentarz

easyJet ogłosił, że rozszerza swoją platformę połączeń "Worldwide by easyJet" o lotnisko Malpensa w Mediolanie. Oferta zwiększa sieć połączeń przesiadkowych do lotów długodystansowych operowanych przez partnerów programu. 

Reklama

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami linii easyJet, do siatki połączeń w programie „Worldwide by easyJet” dołączyło kolejne lotnisko - Malpensa w Mediolanie. Oznacza to, że w połączeniu z istniejącymi połączeniami oferowanymi przez London Gatwick, jedna trzecia lotów easyJet - i ponad 24 miliony pasażerów - będzie mogła łączyć się z lotami easyJet przez Mediolan do lotów długodystansowych, z udziałem partnerów linii lotniczych WestJet i Norwegian. Do programu dołączył także włoski Neos. Partnerzy programu oferują połączenia z Mediolanu do wielu destynacji w Afryce, Azji, USA i na Karaibach.- Włączenie lotniska Malpensa w Mediolanie to kolejny krok w rozwijaniu sieci "Worldwide by easyJet" i możliwość wzbogacenia oferty o jeszcze więcej połączeń. Dzięki naszym partnerom Neos i Norwegian będziemy mogli uzyskać dostęp do znaczącego segmentu rynku pasażerskiego w całej Europie, bez uszczerbku dla naszego modelu operacyjnego i punktualności. Nie poprzestajemy na tym. Wciąż koncentrujemy się na uruchamianiu większej liczby linii lotniczych i dodawaniu połączeń i kolejnych portów lotniczych – skomentował Andrew Middleton, dyrektor ds. dochodów konsumenckich w easyJet.Na początku 2018 roku brytyjski przewoźnik zamierza zaangażować w projekt „Worldwide by easyJet” kolejne linie lotnicze. Już teraz podkreśla, że prowadzi zaawansowane rozmowy między innymi z dalekowschodnimi partnerami.

"Worldwide by easyJet" jest pierwszą globalną usługą połączeń lotniczych świadczoną przez europejską linię tanich linii lotniczych. Uruchomiono go we wrześniu 2017 roku.

Ostatnie komentarze

gość_6c19f 2017-12-21 21:03   
gość_6c19f - Profil gość_6c19f
no to z LUZ mamy kolejny HUB. ..po Europie juz teraz mozna + międzykontynentalne
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy