60 nowych tras easyJet. W tym jedna z Krakowa

11 czerwca 2024 12:25
W systemie rezerwacyjnym easyJet pojawiło się aż 60 nowych połączeń, w tym jedno z Krakowa. Brytyjski przewoźnika od połowy listopada br. będzie łączył stolicę Małopolski z Birmingham.
Reklama
Połączenie z Krakowa do Birmingham zostanie zainaugurowane 15 listopada br. i będzie realizowane z częstotliwością dwóch lotów tygodniowo - w poniedziałki i piątki. Wszystkie loty będą obsługiwane samolotami z bazy przewoźnika w Birmingham, której działalność została zainaugurowana wraz z początkiem tegorocznego letniego rozkładu lotów.

  • Birmingham 7:00 - Kraków 10:25 (1------)
  • Kraków 10:55 - Birmingham 12:40 (1------)
  • Birmingham 8:10 - Kraków 11:35 (----5--)
  • Kraków 12:05 - Birmingham 13:50 (----5--)
Port Lotniczy w Balicach jest jedynym polskim lotniskiem, z którego loty oferuje easyJet. Połączenie do Birmingham będzie już dziesiątą trasą przewoźnika z Krakowa. Obecnie brytyjska linia oferuje z polskiego lotniska loty do: Bristolu, Belfastu, Edynburga, Paryża, Bazylei, Manchesteru, Londynu Luton i Londynu Gatwick oraz od 2 września br. również do Amsterdamu. Na trasie z Krakowa do drugiego największego miasta Wielkiej Brytanii easyJet będzie musiał rywalizować z Ryanairem oraz Jet2.com


Oprócz połączenia z Birmingham do Krakowa w systemie rezerwacyjnym przewoźnika pojawiło się aż 60 nowych tras na sezon zimowy! Ponad połowa z nich to połączenia z brytyjskich lotnisk, choć nowości easyJet zaoferuje również m.in. z Pragi, Berlina, Paryża, Amsterdamu czy Salzburga. Tania linia pojawi się również na trzech nowych lotniskach - w Strasburgu, Oslo i Tromso.


Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy