×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lublin-Mediolan: Latem inny rozkład


W systemie rezerwacyjnym easyJet pojawił się rozkład lotów na trasie Lublin - Mediolan Malpensa na część przyszłorocznego sezonu letniego. Wynika z niego, że od 26 marca 2018 r. zmienią się dni wykonywania rejsów oraz rodzaj samolotu podstawianego do jego obsługi.


Przewoźnik uruchomi połączenie z Lombardii do Świdnika 29 października br. Będzie ono wykonywane dwa razy w tygodniu: w czwartki i niedziele (a od 23 grudnia br. rejs niedzielny zostanie zastąpiony sobotnim). Połączenie obsłuży airbus A320.

Z rozkładu dostępnego na stronie przewoźnika wynika, że co najmniej do połowy czerwca (loty są wgrane do 22 czerwca 2018 r.) zmianie ulegnie rozkład i typ maszyny operującej na tej trasie. Rotacje wykonywane będą w poniedziałki i piątki airbusem A319. 

W piątki rejs o nr U22793 będzie startował z Mediolanu-Malpensy o 10:50. W Lublinie zamelduje się pięć minut przed godziną 13:00. Po półgodzinnym postoju wyruszy w drogę powrotną (U22794) i po ponad dwugodzinnym locie wyląduje w stolicy Lombardii (15:35). W poniedziałki cała rotacja rozpocznie się o 10 minut później. 


Letni rozkład lotów jest dogodny zarówno dla pasażerów, dla których Mediolan jest miejscem atrakcyjnym pod względem turystycznym, ale także dla tych, którzy do Włoch podróżują w celach służbowych. Dlatego jestem przekonany, że ta trasa będzie cieszyła się dużym powodzeniem przez cały rok. Mediolan to doskonała baza wypadowa na narty, ale także idealne miejsce do spędzenia majówki, czy świąt – powiedział "Dziennikowi Wschodniemu" Krzysztof Wójtowicz, prezes zarządu Portu Lotniczego Lublin SA.
gość_a46f1 - Profil
gość_a46f1
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie