Cypr z Katowic za 118 PLN

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
07 września 2017 13:44
1 komentarz
Zaplanuj podróż na Cypr - linie lotnicze Wizz Air oferują nam przeloty z Katowic do Larnaki za 118 PLN w dwie strony. Najniższe ceny biletów dostępne są dla członków Wizz Air Discount Club.
Reklama

Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie przewoźnika www.wizzair.com. Naszą podróż z Katowic na Cypr za 118 PLN w dwie strony możemy zaplanować w styczniu 2018 roku. Najniższe ceny biletów do Larnaki dostępne są dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny jest dodatkowo płatny.


Zastanawiasz się, czy warto wybrać się zimą na Cypr? Przeczytaj nasz artykuł o zimowej podróży na Wyspę Afrodyty.Ostatnie komentarze

gość_b8884 2017-09-12 08:13   
gość_b8884 - Profil gość_b8884
Czy ktoś mi może odpowiedzieć na to pytanie? Kupiłem bilet wizzair do UK dodatkowo opłaciłem duży bagaż podręczny, mam na wydrukuże mały jest gratis. Dziś przy odprawie online miałem że mały nadal jest dozwolony odhaczony zielonym ptaszkiem ale na wydruku biletu już jest przekreślony z czerwonym krzyżykiem :-( Mignęła mi tylko informacja że były zmiany. Pytanie brzmi mogę zabrać mały czy nie? Z nieoficjalnych informacji na różnych stronach raz piszą że mogę nadać do luku a raz że nie?
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama