×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lufthansa: Ekspresowy boarding na kluczowych trasach krajowych


Lufthansa uruchomiła na lotnisku w Monachium usługę SmartDepart, która znacząco ułatwia kontrolę bezpieczeństwa i boarding pasażerom lecącym do Berlina, Dusseldorfu, Frankfurtu i Hamburga. 

Usługa SmartDepart jest darmowa dla wszystkich pasażerów lecących Lufthansą między Monachium a czterema najważniejszymi miastami w Niemczech w godzinach od 6 do 8:30 i od 16 do 18:30. 

Podróżni mogą skorzystać z wydzielonej linii kontroli bezpieczeństwa, choć mogą mieć z sobą tylko jedną sztukę bagażu podręcznego, wliczając niewielkie przedmioty takie jak torba na laptopa lub torebka. Normalnie Lufthansa pozwala pasażerom na podróż z dużym bagażem podręcznym oraz dodatkowo niewielkim przedmiotem osobistym.

Dodatkowo samoloty do tych miast będą zatrzymywały się przy bramkach położonych w centralnej części terminala, aby maksymalnie skrócić czas podróży dla pasażerów. Dzięki temu pasażerowie będą mogli przybyć na lotnisko zaledwie 20 minut przed odlotem. 

Na razie usługa SmartDepart będzie testowana w Monachium do 31 października. Jeśli spełni oczekiwania, Lufthansa zamierza rozszerzyć ją na inne lotniska. 

fot. Lufthansa
gość_42560 - Profil
gość_42560
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie