×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air ma nową aplikację mobilną


Wizz Air wprowadził zupełnie nową aplikację mobilną, która jest dostępna bezpłatnie dla wszystkich użytkowników dla systemów Android i iOS od dziś (6.07).
W 2016 r. około 49 proc. transakcji związanych z zakupami elektronicznymi angażowało użycie smartfonów. Oczekuje się, że do 2020 r. trend ten będzie rósł, a biuro OC&C Strategy Consultants szacuje, że osiągnie poziom ponad 80 proc. 

Ta tendencja jest w pełni zgodna z doświadczeniem Wizz Air: w ubiegłym roku liczba aktywnych użytkowników aplikacji mobilnych WIZZ wzrosła z 2,6 do 4,1 mln.

Wizz Air postanowił teraz wprowadzić nową aplikację, która zapewni jeszcze łatwiejsze i dogodniejsze rozwiązania dla potrzeb swoich pasażerów, którzy są w podróży i potrzebują możliwie najszybszego dostępu do szczegółów swojej rezerwacji.


Nowa aplikacja WIZZ posiada funkcjonalność osi czasu, dzięki której pasażer możne śledzić wszystkie najważniejsze etapy podróży od momentu rezerwacji do przyjazdu. Za pośrednictwem aplikacji podróżni mają dostęp do łatwiejsze rezerwacji i karty pokładowej, która pozostaje dostępna również w trybie offline bez konieczności połączenia z internetem.

W ubiegłym roku Wizz Air wprowadził także zupełnie nową, elastyczną platformę internetową. Od tego czasu przyspieszony wzrost ruchu i liczba odwiedzających stronę internetową spowodowały, że wizzair.com była 6. najczęściej odwiedzaną witryną linii lotniczych na świecie.

Inwestycje w nowe aplikacje, które ułatwiają personalizację oferty i zwiększają dogodność kupowania biletów oraz usług dodatkowych, nawet już na lotnisku, to jeden z trendów w branży lotniczej, o której mówiono na konferencji Future Travel Experience. 
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_42560 - Profil
gość_42560
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie