Wizz Air ma nową aplikację mobilną

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
06 lipca 2017 14:15
3 komentarze
Wizz Air wprowadził zupełnie nową aplikację mobilną, która jest dostępna bezpłatnie dla wszystkich użytkowników dla systemów Android i iOS od dziś (6.07).
Reklama

W 2016 r. około 49 proc. transakcji związanych z zakupami elektronicznymi angażowało użycie smartfonów. Oczekuje się, że do 2020 r. trend ten będzie rósł, a biuro OC&C Strategy Consultants szacuje, że osiągnie poziom ponad 80 proc.

Ta tendencja jest w pełni zgodna z doświadczeniem Wizz Air: w ubiegłym roku liczba aktywnych użytkowników aplikacji mobilnych WIZZ wzrosła z 2,6 do 4,1 mln.

Wizz Air postanowił teraz wprowadzić nową aplikację, która zapewni jeszcze łatwiejsze i dogodniejsze rozwiązania dla potrzeb swoich pasażerów, którzy są w podróży i potrzebują możliwie najszybszego dostępu do szczegółów swojej rezerwacji.


Nowa aplikacja WIZZ posiada funkcjonalność osi czasu, dzięki której pasażer możne śledzić wszystkie najważniejsze etapy podróży od momentu rezerwacji do przyjazdu. Za pośrednictwem aplikacji podróżni mają dostęp do łatwiejsze rezerwacji i karty pokładowej, która pozostaje dostępna również w trybie offline bez konieczności połączenia z internetem.

W ubiegłym roku Wizz Air wprowadził także zupełnie nową, elastyczną platformę internetową. Od tego czasu przyspieszony wzrost ruchu i liczba odwiedzających stronę internetową spowodowały, że wizzair.com była 6. najczęściej odwiedzaną witryną linii lotniczych na świecie.

Inwestycje w nowe aplikacje, które ułatwiają personalizację oferty i zwiększają dogodność kupowania biletów oraz usług dodatkowych, nawet już na lotnisku, to jeden z trendów w branży lotniczej, o której mówiono na konferencji Future Travel Experience.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_2f621 2018-07-07 19:47   
gość_2f621 - Profil gość_2f621
Każdorazowo wchodząc do aplikacji muszę wpisywać swoją rezerwację i nazwisko. Aplikacja nie pamięta wpisu, ani nie ma przycisku "Zapisz" czy "Zapamiętaj".
Może dlatego, że rezerwacji dokonałem ze strony zobacz link - teraz wpisuję dane rezerwacji i wszystko jest - dopóki nie wyjdę z aplikacji.
Na stronie wyszukiwania rezerwacji jest napis: "Czy masz inne rezerwacje, których nie widać powyżej? A u mnie żadnej nie widać powyżej, bo jej nie mogę zapisać.
Koniec
Za tę uciążliwość - dostateczny.
gość_1bc3b 2017-07-07 08:05   
gość_1bc3b - Profil gość_1bc3b
Bardzo dobra ta nowa aplikacja. W końcu przy rezerwacji są zaznaczone dni w które odbywa się dane połączenie, nie trzeba mieć kolejnej aplikacji do kart pokładowych a wybór dodatkowych usług już nie jest taki nachalny. Zmiana jak najbardziej na plus.
gość_c95c5 2017-07-06 14:27   
gość_c95c5 - Profil gość_c95c5
Nowa aplikacja była już dostępna od 3.07 na iOS
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama