×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Aeroflot wyprzedził Lufthansę na trasach do Azji


Rosyjskie linie Aerofłot zostały największym przewoźnikiem pod względem liczby miejsc na trasach dalekodystansowych pomiędzy Europą i Azją oferowanych latem 2017 r.Oferowanie Aeroflotu na trasach pomiędzy Europą i Azją o długości przekraczającej 4 tys. km wzrosło o 12 proc. w porównaniu z ubiegłym latem. Tym samym rosyjski przewoźnik narodowy wyprzedził dotychczasowego lidera na tych trasach, linie lotnicze Lufthansa.

- Zwiększanie oferowania na trasach tranzytowych pomiędzy Europą i Azją jest jednym z naszych najwyższych priorytetów, i dane te jasno ilustrują sukces naszych starań. Jest to szczególnie znaczące, gdyż zajęliśmy pierwszą pozycję w otwartym i bardzo konkurencyjnym segmencie rynku. Grupa Aeroflot ma doskonałą pozycję na trasach tranzytowych pomiędzy Europą i Azją i planujemy w pełni wykorzystać ten potencjał - powiedział Witalij Saweliew, prezes linii Aeroflot. 

Aerofłot obsługuje 52 międzynarodowe kierunki w Europie i 13 międzynarodowe kierunki w Azji, w tym loty do czterech chińskich miast: Pekinu, Szanghaju, Hongkongu i Guangzhou (Kantonu). 

W tym roku oferowanie na wszystkich połączeniach dalekodystansowych pomiędzy Europą i Azją wzrośnie o 6 proc. 


fot. Boeinggość_60844 - Profil
gość_60844
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie