×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air zainaugurował połączenie z Katowic do Splitu


Wizz Air rozpoczął w niedzielę (18.06) loty  z Katowic do Splitu w Chorwacji. Najnowsze połączenie węgierskiego przewoźnika obsługiwane jest dwa razy w tygodniu, w środy i w niedziele.
Samolot będzie startował z Katowic o godzinie 6:00, w Splicie wyląduje o godzinie 7:45. Rejs powrotny z Chorwacji został zaplanowany na godzinę 8:20, na lotnisku w Katowicach spodziewany jest o godzinie 9:55.

- Z wielką radością uruchamiamy kolejne niskokosztowe połączenie z naszej katowickiej bazy, tym razem do Splitu w Chorwacji. Bilety są  teraz dostępne w atrakcyjnych cenach i jesteśmy przekonani, że szybko zyskają popularność wśród polskich klientów, którzy wybierają słoneczne, nadmorskie destynacje na wakacyjny wypoczynek. Ceny biletów rozpoczynają się od 119 złotych i są dostępne na na naszej stronie. Nasza polska załoga serdecznie zaprasza Państwa na pokład! - powiedział Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

W 2016 r. Wizz Air przewiózł ponad 1,6 mln pasażerów na trasach z i do Katowic. Z nowymi pięcioma trasami uruchomionymi w 2017 r. w ofercie Wizz Air znajdzie się 2,1 mln miejsc w sprzedaży z Katowic, co stanowi 13-proc. wzrost w porównaniu do poprzedniego roku. Wizz oferuje obecnie z Katowic w sumie 37 tras do 18 krajów.


gość_4f30e - Profil
gość_4f30e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie