×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Kolejny miesiąc spadków w Turkish Airlines


Linie Turkish Airlines przewiozły w marcu 4,81 mln pasażerów, o 3,5 proc. mniej niż rok temu. Malał szczególnie popyt na trasy międzynarodowe. Średnie wypełnienie samolotów przewoźnika wyniosło 76,2 proc.Z połączeń międzynarodowych linii skorzystało w marcu 2,69 mln pasażerów, o 7,7 proc. mniej niż przed rokiem. Średnie wypełnienie tych tras wyniosło 75,6 proc. 

Ruch najbardziej zmalał na trasach północnoamerykańskich (o 17,4 proc. do 148 tys.) i europejskich (o 12,6 proc. do 1,38 mln). Przed spadkami obroniły się trasy dalekowschodnie, które zanotowały wzrost o 5,6 proc. do 400 tys. pasażerów, afrykańskie (wzrost o 4,6 proc. do 240 tys.) i latynoamerykańskie (6,5 proc. do 27 tys.). 

Połączenia krajowe odnotowały lepsze rezultaty - Turkish Airlines zwiększył przewozy w obrębie Turcji o 2,4 proc. do 2,12 mln pasażerów. Średnie wypełnienie samolotów na tych trasach wyniosło w marcu 80,6 proc. gość_6f0f1 - Profil
gość_6f0f1
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie