×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Hertz i Air France przedłużają współpracę


Należące do firmy Hertz marki Hertz, Thrifty i Firefly będą wyłącznymi dostawcami usług wynajmu samochodów dla linii Air France i HOP! Pasażerowie tych linii mogą liczyć na 15-proc. zniżkę.


Na potrzeby pasażerów linii Air France i HOP! amerykańska The Hertz Corporation zaprojektowała nową stronę internetową. Podczas rezerwacji za jej pomocą klienci mogą wynająć samochody w ramach marki Hertz o 15 proc. taniej, a w ramach marek Thrifty i Firefly o 10 proc. taniej.

Umowa obowiązuje na całym świecie i stanowi przedłużenie partnerstwa firm, które trwa od 28 lat. 

Pasażerowie Air France i HOP! będą mieli dodatkowo możliwość darmowego zarejestrowania drugiego kierowcy, nieograniczony przebieg wynajmowanego samochodu oraz ubezpieczenie SuperCover. Podczas wynajmu aut we Francji młodzi kierowcy (19-23 lata) nie poniosą dodatkowych kosztów. O 50 proc. tańsze będą foteliki dla dzieci. 

Członkowie programu lojalnościowego Flying Blue otrzymają za każdy wynajem auta Hertz przez specjalną stronę dodatkowe 100 mil. Uczestnicy programu ze statusem Gold mogą skorzystać z oferty status match w programie Hertz Gold Plus Rewards. gość_ca617 - Profil
gość_ca617
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie