×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Garuda poleci do Polski z Dżakarty


Linie lotnicze Garuda Indonesia od października uruchomią połączenie lotnicze między Warszawą a Dżakartą - wynika z materiału reklamowego umieszczone w polskim wydaniu "National Geographic Traveler". Będą to loty z międzylądowaniem.


Według zapowiedzi Petera Fransa Gonty, ambasadora Indonezji w Polsce, cytowanego przez "Rzeczpospolitą", połączenie będzie realizowane z międzylądowaniem w Kuala Lumpur albo Singapurze. Oznacza to, że Polska zyska naraz dwa nowe kierunki dalekodystansowe do Azji Południowo-Wschodniej.

Na razie nie wiadomo, od kiedy dokładnie i z jaką częstotliwością będą wykonywane rejsy. Biletów nie ma jeszcze w systemie rezerwacyjnym przewoźnika. O połączeniu nie piszą też media w Indonezji. 

Pięciogwiazdkowy przewoźnik narodowy Indonezji obecnie nie obsługuje połączeń do Europy Środkowo-Wschodniej. Linia latem poleci jednak do Moskwy. Garuda Indonesia należy do sojuszu SkyTeam, w 2016 r. obsłużyła niemal 35 mln pasażerów. Dalekodystansowa flota przewoźnika składa się z boeingów 777-300 i airbusów A330. Garuda zamówiła również airbusy A330neo

Uruchomienie rejsów do Dżakarty rozważał również LOT. Także polska linia chciała tam latać z międzylądowaniem. 

fot. (okładka): Alec Wilson (flickr.com, CC)
gość_a0819 - Profil
gość_a0819
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie