×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Kolejne nowości Ryanaira z Wrocławia


Na kolejnej dzisiaj konferencji - tym razem we Wrocławiu - Ryanair ogłosił pięć nowych połączeń. Prócz tego, potwierdzono nasze wcześniejsze doniesienia o trasie do Tel Awiwu, Gdańska i Brukseli-Charleroi.


O trasach do Gdańska, Bruskeli-Charleroi i Tel Awiwu pisaliśmy już wcześniej. Dodajmy jednak, że loty na Pomorze i do Belgii wykonywane będą 3 razy w tygodniu. Do stolicy Izraela z kolei - dwa tygodniowo.

Lista kolejnych pięciu nowości, które zostaną wprowadzone do siatki połączeń od sezonu zimowego 2017/2018 obejmuje:
Łącznie Ryanair będzie obsługiwał z Wrocławia 29 tras. Obsługiwany przez przewoźnika ruch lotniczy ze stolicy Dolnego Śląska wzrośnie o 26 proc. - planowanych jest przewiezienie rocznie 1,6 mln podróżnych.

- Początek roku obfituje w nowości na wrocławskim lotnisku. Pasażerowie otrzymują atrakcyjne turystycznie kierunki oraz, po raz pierwszy, także trasę na Bliski Wschód. Ważna jest także trasa do Brukseli. Bardzo cieszy nas także połączenie do Edynburga - szkockiej stolicy kultury oraz do Leeds/Bradford w północnej Anglii. Trasy te znakomicie uzupełniają już dostępną siatkę kierunków na Wyspach Brytyjskich. Z kolei wznowienie trasy do Gdańska dowodzi, że linia dostrzega ogromny potencjał, jaki tkwi w połączeniach krajowych - powiedział Dariusz Kuś, prezes Zarządu Portu Lotniczego Wrocław. gość_d42a4 - Profil
gość_d42a4
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie