×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Sześć nowych tras Ryanaira z Polski do Izraela


Linie lotnicze Ryanair ogłosiły uruchomienie w sezonie zimowym aż sześciu nowych połączeń z Polski do Izraela.


Irlandzki przewoźnik uruchomi w sezonie zimowym 2017/18 sześć połączeń z polskich lotnisk do Izraela:
Loty na nowych trasach do Ejlatu oraz Tel Awiwu będą się odbywały dwa razy w tygodniu. Przewoźnik nie podał dokładnych terminów inauguracji połączeń ani godzin ich operacji. Nie wiadomo także kiedy bilety na nowe trasy pojawią się w systemie rezerwacyjnym.


Do tej pory przewoźnik oferował tylko jedną trasę między Izraelem a Polską - są to obsługiwane dwa razy w tygodniu loty z Krakowa do Ejlatu. 

Ejlat to położone nad Zatoką Akaba, stanowiącą cześć Morza Czerwonego, popularne miasto wypoczynkowe. Znajduje się ono na południowym skraju Izraela i jest obsługiwane przez położone ok. 60 km na północ lotnisko Ovda. Zmieni się to po uruchomieniu w kwietniu br. nowego portu lotniczego Ramon bliżej miasta. 

Obecnie Ryanair nie obsługuje lotów z głównego izraelskiego lotniska w Tel Awiwie. Pierwszą trasą z portu im. Ben Guriona będą loty do Pafos na Cyprze od sezonu letniego br.  gość_5e974 - Profil
gość_5e974
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie