×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowe połączenia Ryanair z Modlina


Na dzisiejszej (15.02) konferencji Ryanaira w Warszawie ogłoszonych zostało pięć nowych połączeń z Modlina. Nie będzie jednak nowych baz w Polsce.


Nowe kierunki to:
O połączeniu do Izraela pisaliśmy już wcześniej.

Prócz tego, na kolejny sezon utrzymane zostanie także codzienne połączenie z Lotniska Chopina do Szczecina.


- Cieszymy się bardzo mogąc ogłosić największy w historii rozkład lotów z Warszawy. Wprowadzamy aż 5 nowych kierunków z Warszawy-Modlina, a także jedną nowość na sezon zimowy z Lotniska Chopina. Ruch lotniczy Ryanaira wzrośnie dzięki temu o 17 proc. - w obu warszawskich portach obsłużymy ok. 3,6 mln klientów rocznie. Przyczynimy się także do utworzenia 2,7 tys. miejsc pracy, co potwierdza nasze zaanagażowanie w dalszy rozwój turystki w Polsce - powiedział obecny na konferencji Michael O'Leary, prezes Ryanaira.

Dodatkowo, rozważane jest także połączenie do Berlina. Jednak przewoźnik skupia się na razie na otwieraniu tras do stolicy Niemiec ze wschodnich miast Polski. Także i na kolejną bazę przewoźnika w Polsce trzeba będzie poczekać co najmniej do 2018 r. Nie będzie także w najbliższym czasie nowych tras z głównego warszawskiego lotniska.

gość_fe704 - Profil
gość_fe704
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie