×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ponad 20-proc. wzrost w Dosze


Port lotniczy Hamad International Airport w stolicy Kataru odnotował rekordowy wzrost liczby pasażerów. W 2016 r. lotnisko obsłużyło 20,5 proc. pasażerów więcej niż rok wcześniej.


Łącznie w 2016 r. główne katarskie lotnisko gościło 37,3 mln pasażerów.

Ubiegły rok był udany dla lotniska nie tylko ze względu na rekordową ilości pasażerów, ale także ze względu na ukończone inwestycje poprawiające oferowanie, oferowany produkt oraz operacje. Obecnie w pełni wykorzystywane są strefy D oraz E lotniska, między innymi dzięki oddaniu do użytku kolejki lotniskowej. Lotnisko sukcesywnie otwiera nowe punkty handlowe - w grudniu operator Qatar Duty Free otworzył sklep z zegarkami Omega w lotniskowej strefie Fashion Avenue, a w ubiegłym tygodniu wraz z L’Oréal Luxe "pawilon zapachów". Zmiany zostały docenione przez organizację Skytrax, która przynała lotnisku pięć gwiazdek w prowadzonym przez siebie rankingu.

- Nasz program ekspansji oferty, który wystartował w 2016 roku, umożliwił nam także efektywną obsługę wzrastającej liczby pasażerów jak również wzrostu cargo i operacji lotniczych, stosując nasze znane z wysokiej jakości standardy - powiedział Badr Al Meer, dyrektor operacji portu lotniczego Hamad International Airport. 

Zapraszamy także do recenzji Al Safwa First Class Lounge w Dosze


fot. Hamad International Airport, Tomasz Śniedziewskigość_0fd3e - Profil
gość_0fd3e
  

W tym temacie przeczytasz


Brak wiadomości

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie