×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Emirates poleci przez Ateny do Newark


Arabskie linie Emirates uruchomią połączenie z Dubaju przez Ateny do Newark pod Nowym Jorkiem. To pierwsze od pięciu lat bezpośrednie połączenie z Grecji do Stanów Zjednoczonych.


Przewoźnik wykorzysta piątą wolność lotniczą, o której niedawno pisaliśmy w Raporcie Pasazer.com. Dzięki temu prawu linia może zabrać pasażerów również tylko na odcinku między Atenami a Newark. 

Ateny po raz ostatni miały bezpośrednie połączenie lotnicze ze Stanami w 2012 r. 

Połączenie będzie od 12 marca br. obsługiwał boeing 777-300ER mieszczący 354 osób: osiem w klasie pierwszej, 42 w biznes i 304 w ekonomicznej. Loty będą wykonywane codziennie. Postój w Atenach będzie trwał nieco ponad dwie godziny.

To pierwsze połączenie Emirates do Newark. Linia oferuje cztery loty dziennie między Dubajem a Nowym Jorkiem-JFK, nowe połączenie nie wpłynie na zmianę tej oferty. 

Przewoźnik lata między Dubajem a Atenami raz dziennie. Nowe połączenie zostało zaplanowane jako wydłużenie tej trasy i nie wpłynie na zmianę częstotliwości rejsów do stolicy Grecji, choć zmienią się ich godziny.gość_799b3 - Profil
gość_799b3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie