×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Emirates poleci do Zagrzebia


1 czerwca br. uruchomiona zostanie trasa z Dubaju do Zagrzebia. Codzienne loty będą wykonywały trzyklasowe boeingi 777-300 linii Emirates. Będzie to pierwsze połączenie z dostępną pierwszą klasą w historii stołecznego chorwackiego lotniska oraz jedyne obsługiwane samolotem szerokokadłubowym.


Przewidziano następujący rozkład lotów (czasy lokalne):
  • EK129 Dubaj 8:15 – 12:20 Zagrzeb,
  • EK130 Zagrzeb 15:35 – 23:05 Dubaj.
Boeingi 777-300 Emirates mogą zabierać na pokład 16 pasażerów w klasie pierwszej, 42 - w biznesowej i 310 - w ekonomicznej. Prócz tego możliwy jest przewóz do 16 ton cargo.


- Linie Emirates działają na rynku chorwackim od 2003 r., więc uruchomienie codziennych lotów jest naszym naturalnym krokiem naprzód. Cieszymy się, że do globalnej siatki  połączeń dołączy tak malownicze miasto jak Zagrzeb. Nie możemy się doczekać także współpracy z naszymi partnerami i interesariuszami w Chorwacji przy świadczeniu usług o najwyższym światowym poziomie. Chcemy także przyczynić się do rozwoju handlu i wzrostu ruchu turystycznego między Dubajem a Chorwacją, jak również zachęć do podróży turystów z regionu Bliskiego Wschodu oraz Azji i Pacyfiku - powiedział Thierry Antinori, wiceprezes i dyrektor handlowy Emirates.  

Bilety można rezerwować na stronie przewoźnika i u pośredników.

Dubaj - Zagrzeb

Prócz tego linia poinformowała o wycofaniu od 1 października br. SuperJumbo o trzyklasowej konfiguracji pokładu na trasie do Bangkoku i Hongkongu. Rotacja do tych miast (EK384/EK385) nadal będą obsługiwane airbusami A380, jednak zabraknie na nich pierwszej klasy. 

fot. Piotr Bożykgość_034c8 - Profil
gość_034c8
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie