×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT potwierdza połączenia do Puli i Podgoricy


LOT poleci w sezonie letnim do Puli i Podgoricy oraz przywróci sezonowe trasy do Splitu i Zadaru. To potwierdzenie informacji, które podawaliśmy już dwa dni temu.


Rejsy z Warszawy do Puli wystartują 14 maja i będą realizowane w każdą sobotę i niedzielę, podobnie jak połączenia do Zadaru. Do Podgoricy, stolicy Czarnogóry, pasażerowie będą mogli się udać od 13 maja, w każdą sobotę. Natomiast połączenia do Splitu będą wykonywane z częstotliwością dwóch razy w tygodniu - w sezonie letnim w każdy wtorek i niedzielę. Połączenia sezonowe będą realizowane do października 2017 r.
O nowych trasach Pasazer.com poinformował jako pierwszy już dwa dni temu. Żadne z tych dwóch miast nie ma obecnie bezpośredniego połączenia lotniczego z Polską. LOT oferował rejsy do Podgoricy z przesiadką w Belgradzie w ramach umowy code-share z Air Serbią, ale rozkład w systemie OAG Schedules Analyser nie pokazuje takiego połączenia na przyszły sezon letni.

W szczycie sezonu polski przewoźnik będzie wykonywał rejsy do sześciu miast w krajach byłej Jugosławii. Dzięki nowym połączeniom LOT-u pasażerowie podróżujący z Warszawy i innych miast w Polsce i Europie zyskają najbardziej komfortową i najkrótszą podróż na Bałkany.

Dzięki nowym wakacyjnym połączeniom, LOT zapewnia pasażerom podróż do najpopularniejszych turystycznych miejscowości na Bałkanach i to bez konieczności poświęcania długich godzin na jazdę samochodem. Wiemy, jak nasi pasażerowie cenią sobie wypoczynek nad brzegami Adriatyku - dlatego postanowiliśmy rozszerzyć naszą wakacyjną ofertę o kolejny kurort w Chorwacji i uruchomić bezpośrednie rejsy do Puli. Jesteśmy pewni, że nasi pasażerowie chętnie skorzystają z okazji by odwiedzić Podgoricę - tylko z LOT-em podróż z Warszawy do stolicy Czarnogóry zajmie niespełna dwie godziny. Split i Zadar okazały się hitem, dlatego jesteśmy pewni, że nowe kierunki również będą sukcesem - mówi Adrian Kubicki, dyrektor biura komunikacji LOT-u.

Rejsy do chorwackich kurortów Puli, Splitu i Zadaru wykonane zostaną przez bombardiery Q400, natomiast do Podgoricy pasażerowie polecą na pokładach odrzutowych embraerów.gość_45436 - Profil
gość_45436
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie