×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Sean Menke nowym prezesem Sabre'a


Zarząd firmy Sabre, jednego z wiodących dostawców systemów dystrybucji biletów, wybrał Seana Menke na nowego prezesa. Menke obejmie to stanowisko z dniem 31 grudnia. Zastąpi on Toma Klieina, który pełnił tę role od 2013 r.Menke rozpoczął pracę w Sabre w październiku 2015 r. i obecnie pełni funkcję wiceprezesa Sabre oraz prezesa Sabre Travel Network, największej linii biznesowej firmy. Pod jego rządami Sabre Travel Nework zwiększył znacząco udział w rynku i umocniło pozycję firmy jako lidera globalnych systemów dystrybucji (GDS) w trzech z czterech najważniejszych rynków (Północna Ameryka, Ameryka Łacińska i region Azji i Pacyfiku). 

Menke był także odpowiedzialny za wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań pozwalających na sprzedaż bardziej spersonalizowanych usług, a także za implementację nowych rozwiązań technologicznych, które zostaną przedstawione agencjom turystycznym w przyszłym roku jako część platformy Sabre Red.

Sean Menke ma wieloletnie doświadczenie w branży lotniczej i technologicznej. Uzyskał tytuł MBA na Uniwersytecie w Denver, jest także absolwentem ekonomii i lotnictwa Uniwersytetu Ohio. 

Zgodnie z zapowiedzią z czerwca, Tom Klein zrezygnuje ze swojej funkcji 31 grudnia, po prawie dwóch dekadach pracy w Sabre.gość_94424 - Profil
gość_94424
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie