×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Mediolan: Największy lotniskowy sklep Zara w Europie


Na lotnisku Malpensa w Miediolanie powstał największy sklep lotniskowy sklep marki Zara.Nowy sklep marki ma powierzchnię 700 m kw. i zlokalizowany jest w strefie handlowej "Affordable Fashion" Piazza del Pop terminalu 1 lotniska w Mediolanie-Malpensa. 

Operator lotniska, SEA Milano, powiedział, że oferta nowego sklepu skierowana jest do pasażerów lotów do strefy Schengen, międzykontynentalnych oraz innych lotów dalekodystansowych. Pokrywa się to z obowiązującym od połowy 2013 r. rozplanowaniem lotniska, zgodnie z którym w strefie handlowej lotniska zlikwidowano podziały na strefy Schengen oraz non-Schengen. Zamiast tego wszyscy pasażerowie mają dostęp do sklepów zgrupowanych w strefy Piazza, w których znajdują się klastry marek, od luksusowych, do marek fast fashion

Operator SEA Milano ogłosił, że otwarcie sklepu Zara to ważny krok w strategii rozwoju biznesowego terminalu 1 lotniska Milan Malpensa Airport. Do połowy przyszłego roku w Mediolanie otwarte zostaną sklepy kolejnych marek: Benetton, Bottega Verde, Bluespirit, Morellato, Bullfrog oraz Womo. 

fot. SEA Group
gość_f1528 - Profil
gość_f1528
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie