×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Kraków będzie miał nowe logo


Krakowskie lotnisko ogłosiło konkurs na nowe logo oraz znak powitalny lotniska. Dzięki temu chce ujednolicić komunikację wizualną po zakończonym procesie inwestycyjnym.

Celem konkursu jest wyłonienie nowego logotypu Kraków Airport identyfikującego funkcję miejsca i jego charakter, będącego oryginalnym pomysłem z jednoczesnym zachowaniem realnych możliwości implementacji zarówno w materiałach promocyjno-reklamowych, jak i w przestrzeniach. Lotnisko chce także zyskac nowy znak o charakterze powitalnym, będący wizytówką lotniska, miasta i regionu. Znak ten ma być utworzony na bazie nowego logotypu Kraków Airport. 

Projekty konkursowe powinny charakteryzować się oryginalnością, odpowiadać nowym elementom identyfikacji wizualnej, a także bryle nowo powstałego budynku i wpisywać się w jego przestrzeń, nawiązywać do charakteru i funkcji miejsca, nawiązywać do miasta Krakowa lub regionu Małopolski oraz umożliwiać zastosowanie ich w przestrzeniach wskazanych przez lotnisko. 

Autor zwycięskiego logotypu otrzyma 25 tys. zł netto, a znaku powitalnego - 15 tys. Termin złożenia prac konkursowych upływa 23 stycznia 2017 r. o godzinie 14:00.

Szczegóły konkursu dostępne są na stronie lotniskagość_8a893 - Profil
gość_8a893
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie