×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air: Z Warszawy do Santander


Linie lotnicze Wizz Air uruchomią w sezonie letnim w 2017 roku nowe połączenie z lotniska Chopina do Hiszpanii.Węgierski przewoźnik zaoferuje pasażerom rejsy z Warszawy do Santander - pierwszy lot do Hiszpanii został zaplanowany na 31 marca 2017 roku. Rejsy z lotniska Chopina do Santander będą się odbywały dwa razy w tygodniu: w poniedziałki oraz piątki. Bilety są już dostępne w sprzedaży na stronie internetowej przewoźnika - za przeloty zapłacimy od 89 PLN od osoby w jedną stronę (cena dostępna dla członków Discount Club).
Samolot będzie startował z Warszawy o godzinie 16:30, w Santander wyląduje o godzinie 19:45. Rejs powrotny z hiszpańskiego lotniska został zaplanowany na godzinę 20:20, w Warszawie spodziewany jest o godzinie 23:30. 


To pierwsze bezpośrednie połączenie z Polski do Santander. Samo hiszpańskie miasto to kolejna nowość w siatce połączeń Wizz Air.gość_a1a25 - Profil
gość_a1a25
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie