Dubai Duty Free dołącza do programu Emirates Skywards

17 października 2016 11:49
Emirates Skywards program lojalnościowy linii Emirates realizowany jest od teraz we współpracy z Dubai Duty Free, jedną z największych sieci sklepów wolnocłowych na świecie, która umożliwia natychmiastową wymianę mil w placówkach partnerskich.
Reklama
Członkowie programu Emirates Skywards mogą to zrobić w sklepach Dubai Duty Free na lotniskach Dubai International i Al Maktoum International (Dubai South). Na pasażerów Emirates podróżujących z lotniska Dubai International w ramach połączeń przesiadkowych lub bezpośrednich do ponad 150 miejsc w globalnej siatce przewoźnika czeka centrum handlowe o powierzchni 34 000 metrów kwadratowych. Członkowie programu Emirates Skywards mogą skorzystać z nowej metody płatności, wymieniając mile na ponad 35 000 różnych produktów zagranicznych i luksusowych marek, w tym akcesoria modowe, perfumy, sprzęt elektroniczny i nie tylko. Podczas zakupów wystarczy okazać przy kasie kartę członkowską Emirates Skywards lub podać jej numer identyfikacyjny wraz z paszportem i kartą pokładową.

Z programu można zacząć korzystać po zgromadzeniu 4 500 mil, czyli równowartości 100 dirhamów. Jeden dirham odpowiada 45 milom. W programie Skywards mile można wymieniać bez ograniczeń. Ponadto istnieje możliwość robienia zakupów przy użyciu kombinacji zgromadzonych mil i gotówki.


Firma Dubai Duty Free została założona 20 grudnia 1983 roku i w ciągu ostatnich trzydziestu lat została jedną z największych na sieci wolnocłowych, a jej przychody w 2015 roku wyniosły 1 888 mld dolarów. Zatrudniająca blisko 6 000 pracowników firma nieustannie wyznacza standardy wśród sieci handlowych na lotniskach i ciągle się rozwija, a do dziś jej głównym celem pozostaje zapewnienie pierwszorzędnej obsługi, warunków sprzyjających zakupom oraz bogatej oferty produktów. Dubai Duty Free obecnie zajmuje około 34 000 metrów kwadratowych powierzchni handlowej na lotnisku Dubai International i 25 000 metrów kwadratowych w porcie Al Maktoum International w Dubai South. Oprócz sieci sklepów, Dubai Duty Free prowadzi także szereg obiektów rekreacyjno-wypoczynkowych, m.in. wioski tematyczne Irish Village i Century Village, stadion tenisowy Dubai Duty Free, na którym organizowane są rozgrywki Dubai Duty Free Tennis Championships, a także hotel Jumeirah Creekside.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy