×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowa promocja First Minute w LOTW LOT rusza dziś (16.01) nowa oferta na rejsy, dzięki której pasażerowie mogą polecieć nie tylko z Warszawy do wielu miast, również w ramach dalekodystansowych rejsów polskiego przewoźnika, po naprawdę okazyjnych cenach.  

Nowe First Minute jest propozycją skierowaną do osób, które planują swoje podróże 
z wyprzedzeniem i dzięki temu mogą skorzystać z najniższej ceny. Oferta obejmuje loty od początku kwietnia nawet do końca roku i w założeniu ma zastąpić wycofywaną z końcem marca taryfę First Minute. 

Przewagą nowej oferty jest jej zdecydowanie większa elastyczność i dostępność – Nowe First Minute daje możliwość łączenia jej z innymi taryfami, dzięki czemu nie jesteśmy uzależnieni od dostępności tej taryfy w obie strony. Dodatkowo, Nowe First Minute nie ogranicza się wyłącznie do rejsów „point to point”, a umożliwia także doloty.

Wśród miast objętych promocyjną taryfą na początek znalazły się m.in. Londyn, Kopenhaga, Ryga, Berlin, Dusseldorf czy Wiedeń, a oferta będzie z czasem rozszerzana. Bilety do europejskich miast można kupić na stronie internetowej przewoźnika już od 459 zł w obie strony. Z bardziej egzotycznych kierunków pasażerowie mogą do końca marca polecieć w ramach nowej odsłony First Minute do Pekinu za zaledwie 2019 złotych.

W lutym polski przewoźnik szykuje także nową odsłonę popularnej wśród pasażerów oferty promocyjnej Szalona Środa, która daje możliwość zakupu biletów z nawet 50% zniżką od najniższej taryfy. Rozszerzenie koncepcji „Szalonej Środy” obejmie połączenia transferowe pomiędzy rynkami zagranicznymi przez Warszawę.


Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.


Reklama


Booking.com
gość_8eae8 - Profil
gość_8eae8
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie