Nowa promocja First Minute w LOT

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
16 stycznia 2013 11:02
12 komentarzy
Reklama

W LOT rusza dziś (16.01) nowa oferta na rejsy, dzięki której pasażerowie mogą polecieć nie tylko z Warszawy do wielu miast, również w ramach dalekodystansowych rejsów polskiego przewoźnika, po naprawdę okazyjnych cenach.

Nowe First Minute jest propozycją skierowaną do osób, które planują swoje podróże 
z wyprzedzeniem i dzięki temu mogą skorzystać z najniższej ceny. Oferta obejmuje loty od początku kwietnia nawet do końca roku i w założeniu ma zastąpić wycofywaną z końcem marca taryfę First Minute.

Przewagą nowej oferty jest jej zdecydowanie większa elastyczność i dostępność – Nowe First Minute daje możliwość łączenia jej z innymi taryfami, dzięki czemu nie jesteśmy uzależnieni od dostępności tej taryfy w obie strony. Dodatkowo, Nowe First Minute nie ogranicza się wyłącznie do rejsów „point to point”, a umożliwia także doloty.

Wśród miast objętych promocyjną taryfą na początek znalazły się m.in. Londyn, Kopenhaga, Ryga, Berlin, Dusseldorf czy Wiedeń, a oferta będzie z czasem rozszerzana. Bilety do europejskich miast można kupić na stronie internetowej przewoźnika już od 459 zł w obie strony. Z bardziej egzotycznych kierunków pasażerowie mogą do końca marca polecieć w ramach nowej odsłony First Minute do Pekinu za zaledwie 2019 złotych.

W lutym polski przewoźnik szykuje także nową odsłonę popularnej wśród pasażerów oferty promocyjnej Szalona Środa, która daje możliwość zakupu biletów z nawet 50% zniżką od najniższej taryfy. Rozszerzenie koncepcji „Szalonej Środy” obejmie połączenia transferowe pomiędzy rynkami zagranicznymi przez Warszawę.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_6ea07 2013-01-16 20:35   
gosc_6ea07 - Profil gosc_6ea07
@chmurka: Chyba jednak za wiele wymagasz. Pozdrawiam :-)
marcin-z 2013-01-16 20:20   
marcin-z - Profil marcin-z
@chmurka... faktycznie. Nie było tematu.
chmurka 2013-01-16 19:56   
chmurka - Profil chmurka
Kurde, nauczcie sie czytac ze zrozumieniem:
" Wśród miast objętych promocyjną taryfą na początek znalazły się m.in. Londyn, Kopenhaga, Ryga, Berlin, Dusseldorf czy Wiedeń, a oferta będzie z czasem rozszerzana."
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama