Forum Lotnicze już w przyszłym tygodniu

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
06 września 2016 15:17
2 komentarze
Już 14 września w Airport Hotel Okęcie w Warszawie odbędzie się Forum Lotnicze - największa konferencja poświęcona tematyce lotnictwa cywilnego w kraju. Pasazer.com jest patronem medialnym, a redaktor Dominik Sipinski będzie moderował jeden z paneli.
Reklama

Forum Lotnicze to całodniowa konferencja poświęcona różnym aspektom lotnictwa cywilnego. Spotkanie otworzy wystąpienie Jerzego Szmita, wiceministra infrastruktury odpowiedzialnego m.in. za lotnictwo. Po nim wystąpią: Piotr Samson, p.o. prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego, Christophe Dussart z Komisji Europejskiej i Jacek Krawczyk z Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego.

Wśród mówców będą też: Thomas Reynaert, dyrektor stowarzyszenia Airlines For Europe (A4E), Ralph Beisel ze Stowarzyszenia Niemieckich Portów Lotniczych i Anca Apahidean z IATA.

W porannej sesji odbędzie się debata na temat nowej strategii dla transportu lotniczego w Polsce, w której udział wezmą m.in. przedstawiciele Ministerstwa Infrastruktury, Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej i Komisji Europejskiej. Popołudniowy panel będzie dotyczył tematu duoportu, a dyskusję stoczą m.in. prezesi lotnisk w Gdańsku, Poznaniu i wiceprezes Modlina.

Potem Forum podzieli się na dwie równoległe debaty, których tematem będzie komfort pasażerów. Jedną z tych dyskusji będzie moderował Dominik Sipinski, redaktor prowadzący Pasazer.com. W panelu zasiądą: Emilia Osewska-Mądry z Rady Przedstawicieli Linii Lotniczych BARIP, Krzysztof Moczulski z LOT-u, Lutz Vorneweg z Amadeus IT Group, Maciej Pyrka z Emirates, Andrzej Kobielski z Enter Air i Bartosz Baca z biura doradczego BBSG.

Ostatnia sesja będzie dotyczyła lotniczego cargo, a dyskutować będą m.in. prezesi lotnisk w Poznaniu i Rzeszowie, dyrektorka biura cargo i poczty w Locie oraz regionalny szef Lufthansa Cargo.

Szczegółowy program konferencji jest dostępny w internecie. Udział w niej kosztuje 990 zł. Organizatorem jest TOR Konferencje.
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_7c3d6 2016-09-12 14:27   
gość_7c3d6 - Profil gość_7c3d6
lysypiotr76 LCJ nie jest zadnym graczem cargo. Cargo w 100% odjezdza na tirach. Lotnicze cargo mozna sobie porownywac.
lysypiotr76 2016-09-06 18:40   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
Tak trochę dziwnie te debaty. Będzie debata o nowej strategii transportu lotniczego w Polsce? Czyli o czym jak strategii nie ma? Na temat duoportu będą rozmawiać prezesi lotnisk z Gdańska i Poznania ? Co ma piernik do wiatraka ? Ten trzeci z WMI to rozumiem . Zabraknie kogoś z WAW . I kolejna debata o cargo . Tam będą rozmawiać m.in. prezesi Poznania i Rzeszowa? A gdzie WAW , KTW i LCJ czyli najwięksi gracze cargo w Polsce? Oj nudno będzie.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama