4. Konferencja CEE Aviation w Warszawie

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
26 września 2019 14:43
Konferencja CEE Aviation i Business Consulting Ltd. organizują 6-7 listopada br. swój czwarty szczyt lotniczy, po raz pierwszy w Warszawie. Jego tematem będą najnowsze wiadomości i aktualizacje branżowe, aktualne technologie i trendy w sektorze lotniczym.
Reklama

Celem konferencji jest analiza strategii rozwoju biznesu linii lotniczych i lotnisk w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, a jednocześnie zapewnienie możliwości nawiązywania kontaktów biznesowych gościom, sponsorom, prelegentom i mediom. Będzie to impreza, podczas której decydenci w branży lotniczej, dyrektorzy zarządzający liniami i portami lotniczymi oraz kadra zarządzająca najwyższego szczebla, wraz z ekspertami z UE, ekspertami w dziedzinie polityki gospodarczej oraz analitykami zajmującym się lotnictwem krajowym i zagranicznym będą mogli spotkać się i omówić sytuację w Europie Środkowo-Wschodniej, Europie i na świecie, a także perspektywy na przyszłość. Partnerem medialnym konferencji jest Pasazer.com.

Potwierdź swój udział w konferencji

Konferencja odbędzie się w dniach 6-7 listopada br. w Airport Hotel Okęcie, w Warszawie. Swoją obecność potwierdzili: Thomas Reynaert, dyrektor generalny Airlines for Europe A4E, Anca Apahidean, dyrektor regionalny IATA na Europę Środkową i Wschodnią, Jiri Marek, dyrektor generalny, Air Serbia, Rafał Milczarski, dyrektor generalny i prezes Polskich Linii Lotniczych LOT, Laura Joffe, dyrektor ds. operacyjnych Lithuanian Airports, Ralph Anker, redaktor naczelny i analityk, ANKER REPORT, Mariusz Szpikowski, dyrektor generalny PPL, dyrektor warszawskiego Lotniska Chopina oraz Marek Litwin, dyrektor ds. strategii i planowania portu lotniczego w Centralnym Porcie Komunikacyjnym. Nazwiska kolejnych zostaną podane wkrótce.


- Region Europy Środkowo-Wschodniej pozostaje najbardziej dynamicznym regionem w Europie. Jego przemysł lotniczy przeżywa szybki wzrost, podążając za trendem panującym w krajach Europy Zachodniej. Silna industrializacja w ostatnich latach wraz z większym dochodem rozporządzalnym napędza sektor lotniczy zarówno na poziomie korporacyjnym, jak i rekreacyjnym. Flagowi przewoźnicy utrzymują wzrost i stają się rentowni częściowo dzięki stałym cenom ropy naftowej, a częściowo dzięki silnemu wzrostowi gospodarczemu w regionie. W związku z tym przewoźnicy niskokosztowi nastawieni są na ekspansywny wzrost. Naszym celem jest, aby tegoroczna konferencja była forum biznesu zarówno w perspektywie krótko-, jak i długoterminowej dla liderów branży w regionie. W ten sposób będzie ona okazją do nawiązania kontaktów biznesowych i wymiany informacji na temat najlepszych praktyk - mówi Laszlo Tamas, dyrektor konferencji.

Podczas konferencji odbędzie się kilka paneli, prezentacji, studiów przypadku i sesji poświęconych najlepszym praktykom. Komisja Europejska, IATA, A4E oraz czołowi szefowie linii lotniczych i portów lotniczych Europy Środkowo-Wschodniej omówią najnowsze tendencje i przedstawią modele najlepszych praktyk w celu przeniesienia regionu Europy Środkowo- Wschodniej na wyższy poziom. Doroczna konferencja CEE Aviation będzie stanowić forum dla przemyśleń na temat związków między umiędzynarodowieniem lotnictwa a instytucjonalnymi reakcjami na te poważne wyzwania o zasięgu globalnym.

Dwa spośród paneli moderowane będą przez Krzysztofa Logę Sowińskiego, redaktora Pasazer.com

Tematami konferencji będą, między innymi:
  • NOWA STRATEGIA LOTNICZA DLA EUROPY
  • modernizacja europejskiej przestrzeni powietrznej: drogi do dobrobytu
  • szanse rynkowe w regionie Europy Środkowo-Wschodniej
  • wyzwania związane z hubami/regionalnymi portami lotniczymi w regionie Europy Środkowo- Wschodniej
  • cyfrowa rewolucja w branży turystyczno-lotniczej
  • (bardziej) „zielone” porty lotnicze / bardziej „zielone” samoloty
  • inteligentne aplikacje dla inteligentnych podróżnych
  • możliwości w zakresie przychodów dodatkowych
  • kwestie kontroli ruchu lotniczego
Głównymi sponsorami i partnerami są: WCBKT S.A. – Wojskowe Centralne Biuro Konstrukcyjno-Technologiczne S.A., Travelport oraz Airlines For Europe oraz IATA. Partnerem medialnym konferencji jest Pasazer.com.

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama