×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air: Polecimy z Gdańska do Kijowa


Linie lotnicze Wizz Air ogłosiły uruchomienie nowego połączenie z Gdańska do Kijowa. Rejsy na Ukrainę wystartują już niebawem.Pierwszy rejs z Gdańska do Kijowa został zaplanowany na 2 sierpnia 2016 roku. Loty na Ukrainę będą realizowane dwa razy w tygodniu: we wtorki oraz soboty. 
Samolot będzie startował z Gdańska o godzinie 6:00, na lotnisku Żuliany wyląduje o godzinie 8:45. Rejs powrotny z Kijowa zostały zaplanowany na godzinę 9:15, w porcie lotniczym w Gdańsku spodziewany jest o godzinie 9:55.Ceny biletów zaczynają się od 79 PLN w jedną stronę. Cena dostępna dla wszystkich i obowiązuje przy podróży tylko z małym bagażem podręcznym.

- Z ogromną radością ogłaszamy nową trasę z Gdańska do Kijowa. To doskonała okazja dla naszych polskich pasażerów podróżujących w celach biznesowych i turystycznych, aby odkrywać jedno z największych centrów przemysłowych, edukacyjnych i kulturalnych wschodniej Europy. Z kolei dla pasażerów z Ukrainy to świetna możliwość niskokosztowych podróży do nadmorskiego miasta - powiedział Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air.gość_5e959 - Profil
gość_5e959
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie