×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lufthansa znów poleci do Kapsztadu z Frankfurtu


Dobre wieści dla wszystkich fanów Afryki Południowej - już tej zimy Lufthansa wznowi połączenia między Frankfurtem a Kapsztadem.


Od 2 grudnia 2016 r. maszyny Lufthansy będą startować do Kapsztadu z Frankfurtu w każdą środę, piątek i niedzielę. Połączenie uzupełni dotychczasową, sezonową ofertę z Monachium i Zurychu (ta druga trasa obsługiwana jest przez linię Edelweiss).

Frankfurt - Kapsztad 

Obok Johannesburga, Kapsztad jest jednym z najważniejszych rynków dla Lufthansy w południowej Afryce. Razem z partnerem Star Alliance, South African Airways, Lufthansa oferuje atrakcyjne połączenia z innymi miejscami w tym regionie.

Połączenie do Kapsztadu będzie obsługiwane przez airbusa A340, który może zabrać na pokład 279 osób w konfiguracji klasy biznes, ekonomicznej premium oraz ekonomicznej. Lot LH576 wyruszy z portu we Frankfurcie o 22:10 i dotrze do Kapsztadu następnego dnia o 11:00. Podróż powrotna rozpocznie się w Kapsztadzie wczesnym wieczorem o 18:30 i zakończy następnego dnia rano po dwunastu godzinach lotu o 5:30 we Frankfurcie. 
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_6f1bf - Profil
gość_6f1bf
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie