×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lufthansa: Mniej pierwszej klasy z Monachium


W sezonie jesienno-zimowym 2016/2017 Lufthansa znacząco ograniczy oferowanie miejsc w pierwszej klasie na rejsach realizowanych z Monachium.Najwyższa klasa serwisowa zniknie z wielu połączeń długodystansowych obsługiwanych samolotami airbus A330 i airbus A340. Związane jest to z planowanym retrofitem tych maszyn. Po zmianie konfiguracji samoloty będą oferowały miejsca w trzech klasach: biznes, ekonomicznej premium i ekonomicznej. 


W okresie od września 2016 roku to marca 2017 roku pierwsze klasa będzie stopniowo wycofywana na 14 trasach wykonywanych z hubu Lufthansy w Monachium. Dotyczy to lotów do Bombaju, Bostonu, Charlotte, Chicago, Delhi, Denver, Miami, Montrealu, Nowego Jorku-JFK, Rijadu, Teheranu, Toronto, Vancouver i Waszyngtonu. 

Począwszy od sezonu letniego 2017 tylko połowa floty długodystansowej niemieckiego przewoźnika będzie dysponowała miejscami w pierwszej klasie. 


gość_527e5 - Profil
gość_527e5
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie