×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


UIA: Nowe połączenie z Warszawy do Winnicy


Linie lotnicze Ukraine International Airlines uruchomią nowe połączenie z Warszawy do Winnicy na Ukrainie - wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika. To pierwsze z planowych połączeń ukraińskiej linii.Pierwszy rejs z Warszawy do Winnicy został zaplanowany na 26 czerwca 2016 roku. Loty na Ukrainę będą się odbywały dwa razy w tygodniu w godzinach nocnych. Zobacz "Bliżej świata" z Winnicy z 2010 roku.
Uważamy, że oferta lotów między Ukrainą a Polską jest niewystarczająca na tle innych krajów sąsiednich. Dlatego rozważamy uruchomienie rejsów między jednym z portów lotniczych w zachodniej Ukrainie do Poznania lub Gdańska. Decyzję podejmiemy do końca tego miesiąca - powiedział w rozmowie z Pasazer.com Andrii Pavlenko, dyrektor ds. sprzedaży na Europę i Amerykę Północną w Ukraine International Airlines.  


Samolot będzie startował z Warszawy w czwartki oraz niedziele o godzinie 21:30, w Winnicy wyląduje o godzinie 23:50 lokalnego czasu. Rejs powrotny z ukraińskiego lotniska został zaplanowany w każdy piątek oraz poniedziałek na godzinę 1:00, na lotnisku Chopina spodziewany jest o godzinie 1:30.

Linie lotnicze Ukraine International Airlines będą obsługiwały połączenie między Warszawą a Winnicą samolotami Boeing 737-500. Ceny biletów zaczynają się od 98 EUR w dwie strony.

UIA jeszcze w tym roku planują uruchomienie połączenia z Iwano-Frankiwska do Poznania lub Gdańska. Z kolei w przyszłym roku przewoźnik może rozpocząć loty z Kijowa do Krakowa.

gość_27aae - Profil
gość_27aae
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie