×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Kraków: LOT wyprowadza się z Basztowej


Koniec znanego wszystkim mieszkańcom Krakowa biura Polskich Linii Lotniczych LOT przy Basztowej 15.Narodowy przewoźnik z końcem kwietnia br. wyprowadza się z lokalu, który zajmował nieprzerwanie od 1971 roku. Nowe biuro będzie działało przy ul. Stradomskiej 7. Rozpocznie pracę już w najbliższy poniedziałek (2.05). 

Dotychczasowa siedziba LOT-u znajdowała się w zabytkowym Gmachu Feniksa wzniesionym przy Basztowej w latach 1931-1933 dla Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie "Feniks". To jeden z najbardziej rozpoznawalnych budynków w centrum Krakowa, od wielu dekad nieodłącznie kojarzący się mieszkańcom miasta z polskimi liniami. Pod biurem LOT-u krakowianie zwykli umawiać się na randki, a pobliski przystanek komunikacji miejskiej wziął od niego swoją nazwę "Basztowa LOT". 


Cztery lata temu biuro przy Basztowej, działające obecnie jako LOT Travel, przeszło gruntowny remont i modernizację. Niektóre elementy tego wystroju, w tym charakterystyczna niebieska wycinanka, będą obecne także w nowym lokalu na Stradomiu. 

Nowa lokalizacja biura LOT Travel mieści się w bezpośrednim sąsiedztwie dwóch głównych atrakcji turystycznych Krakowa - Zamku Królewskiego na Wawelu oraz Kazimierza. Takie położenie nowego biura daje nam szansę na zainteresowanie ofertą LOT Travel tysięcy turystów codziennie przemieszczających się pomiędzy tymi niezwykłymi miejscami - mówi Marek Osada z Sugarfree Communications. Nowa siedziba mieści się na parterze odnowionej kamienicy przy ulicy Stradomskiej 7 i zajmuje podobną powierzchnię jak przy ulicy Basztowej. Na 90 m2 przewidzieliśmy 3 stanowiska obsługi, gdzie w komfortowych warunkach Klienci będą mogli zapoznać się z naszą ofertą, dokonać rezerwacji jednego z wielu pakietów turystycznych bądź skorzystać z porady naszych doradców - dodaje Osada.  

For. M. Stus
gość_42560 - Profil
gość_42560
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie