UIA: Nowe taryfy z Warszawy

Marek Stus - Profil Marek Stus
26 kwietnia 2016 14:40
3 komentarze
Od wczoraj (25.04) w ofercie Ukraine International Airlines dostępna jest nowa taryfa, zawierająca jedynie bagaż podręczny, na lotach między Warszawą i Kijowem.
Reklama

Ukraiński przewoźnik rozszerza w ten sposób dostępność taryf bez bagażu rejestrowanego. Na wybranych trasach obowiązuje ona już od lutego br.

Obok rejsów do Warszawy nową koncepcją taryfową UIA zostały objęte także połączenia pomiędzy Kijowem i Atenami, Barceloną, Berlinem, Frankfurtem, Kiszyniowem, Larnaką, Londynem, Mediolanem, Monachium, Pragą, Rzymem, Sztokholmem, Wenecją oraz Wiedniem, a także pomiędzy Lwowem i Rzymem.


Na początku lutego UIA wnikliwie przeanalizowały temat bagażu podręcznego oferując możliwość zakupu podobnej taryfy na wybranych trasach i zostaliśmy bardzo zaskoczeni zainteresowaniem - mówi Evgeniya Satska, rzecznik prasowy UIA. Eksperyment okazał się sukcesem a nasi pasażerowie aktywnie korzystali z nowej oferty wybierając jedną z trzech dostępnych opcji. Do tej pory, ponad 300 000 pasażerów podróżujących do Wilna i Tel Awiwu wykupiło bilety z opcją ‘tylko bagaż podręczny’. Te liczby potwierdzają zainteresowanie i utrzymują nas w przekonaniu co do wprowadzenia nowych podobnych taryf w całej siatce UIA.

W przypadku, gdy pasażer, który wykupił taryfę ‘tylko bagaż podręczny’, zdecyduje się na zabranie bagażu rejestrowanego, będzie mógł dopłacić 15 USD (ok. 60 PLN) nie później niż 24 godziny przed planowanym wylotem.

Fot. M. Pachowicz

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
tom971 2016-04-27 22:53   
tom971 - Profil tom971
Uwielbiam gadac z anonimowymi.. Gosciu rozumiem ze lubisz informacje prasowe w stylu: Mercedes wypuscil nowy model CLSa na rynek polski bez poduszek powietrznych, ale w info nie podaje ceny. Ale jak już zamówisz ten bez poduszek to możesz zawsze poduszki domowic za 2ooo zl , a tak ogolnie to sprzedaż CLSa w wersji na rynek litewski i izraelski wynosi po 1ooo szt. Ale ceny tego bez poduszek na PL nie podzadza.. litości.
gość_bc591 2016-04-27 11:20   
gość_bc591 - Profil gość_bc591
Tak, czepiasz się.
tom971 2016-04-27 08:27   
tom971 - Profil tom971
Wyjdzie na to ze od wczoraj zaczalem się czepiac.. ale coz; czy w arcyciekawym newsie o dostepnosci nowej taryfy można by zawrzeć choć jedna liczbe dotyczaca wartości takiego biletu RT ? Bo to informacja wazniejsza dla 95% czytających niż sprzedaż tej taryfy do VNO i TLV.. lub 'jak już kupisz ta taryfe to dokupienie bagażu jest możliwe za X'..
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama