×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


UIA: Nowe taryfy z Warszawy


Od wczoraj (25.04) w ofercie Ukraine International Airlines dostępna jest nowa taryfa, zawierająca jedynie bagaż podręczny, na lotach między Warszawą i Kijowem.Ukraiński przewoźnik rozszerza w ten sposób dostępność taryf bez bagażu rejestrowanego. Na wybranych trasach obowiązuje ona już od lutego br

Obok rejsów do Warszawy nową koncepcją taryfową UIA zostały objęte także połączenia pomiędzy Kijowem i Atenami, Barceloną, Berlinem, Frankfurtem, Kiszyniowem, Larnaką, Londynem, Mediolanem, Monachium, Pragą, Rzymem, Sztokholmem, Wenecją oraz Wiedniem, a także pomiędzy Lwowem i Rzymem.


Na początku lutego UIA wnikliwie przeanalizowały temat bagażu podręcznego oferując możliwość zakupu podobnej taryfy na wybranych trasach i zostaliśmy bardzo zaskoczeni zainteresowaniem - mówi Evgeniya Satska, rzecznik prasowy UIA. Eksperyment okazał się sukcesem a nasi pasażerowie aktywnie korzystali z nowej oferty wybierając jedną z trzech dostępnych opcji. Do tej pory, ponad 300 000 pasażerów podróżujących do Wilna i Tel Awiwu wykupiło bilety z opcją ‘tylko bagaż podręczny’. Te liczby potwierdzają zainteresowanie i utrzymują nas w przekonaniu co do wprowadzenia nowych podobnych taryf w całej siatce UIA.

W przypadku, gdy pasażer, który wykupił taryfę ‘tylko bagaż podręczny’, zdecyduje się na zabranie bagażu rejestrowanego, będzie mógł dopłacić 15 USD (ok. 60 PLN) nie później niż 24 godziny przed planowanym wylotem. 

Fot. M. Pachowicz 
gość_60844 - Profil
gość_60844
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie