×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


UIA: Nowa taryfa bez bagażu


Taryfa typu "tylko bagaż podręczny", zawierająca jedynie bagaż podręczny, pojawiła się w ofercie Ukraine International Airlines na kilku trasach przewoźnika.Od 15 lutego w ramach eksperymentu oraz dla wygody pasażerów Ukraińskie Linie Lotnicze wprowadzają taryfę "tylko bagaż podręczny" na połączeniach z Kijowa do Wilna, Charkowa, Lwowa, Dniepropietrowska i z Odessy do Tel Awiwu. Jak wykazała analiza ruchu pasażerskiego UIA, prawie 25 proc. pasażerów klasy ekonomicznej podróżuje tylko z bagażem podręcznym.

Bilety w tej taryfie można już rezerwować na stronie przewoźnika oraz w biurach podróży z logo IATA. Dzięki temu pasażerowie korzystający z powyższych rejsów mogą wybrać jedną z trzech opcji przy przewożeniu bagażu: tylko bagaż podręczny (klasa ekonomiczna), standardowa oferta – 1 sztuka bagażu rejestrowanego o wadze do 23 kg (klasa ekonomiczna) oraz 2 sztuki bagażu rejestrowanego, każdy o wadze do 23 kg (klasa biznes).

Nowa taryfa "tylko bagaż podręczny" obowiązywać będzie od 15 lutego 2016 r. Jeśli pasażer kupił bilet w tej taryfie, a zdecyduje się podróżować z bagażem rejestrowanym, musi dopłacić, nie później niż 24 godziny przed planowym odlotem, 15 dolarów amerykańskich (około 60 zł) do rezerwacji w jedną stronę.gość_53377 - Profil
gość_53377
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie