×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air: Drugie miejsce za pół ceny


Linie lotnicze Wizz Air uruchomiły specjalną wyprzedaż biletów - tylko dziś za co drugie miejsce zapłacimy połowę ceny.Promocja obowiązuje 12 kwietnia do godziny 23:59 czasu środkowoeuropejskiego, wyłącznie w przypadku zakupienia co najmniej dwóch miejsc w tym samym czasie, w ramach tej samej rezerwacji, na ten sam lot obsługiwany przez Wizz Air Hungary Ltd (W6). Rezerwacja może obejmować maksymalnie sześciu pasażerów. Co drugie wykupione miejsce będzie tańsze o 50% aż do maksymalnie trzech miejsc w rezerwacji. Termin miejsce za pół ceny oznacza, że udzielamy 50% rabatu na bilet wraz z podatkami, inne opłaty obowiązkowe i opłatę za mały bagaż podręczny (maksymalne wymiary: 42 x 32 x 25) — z wyłączeniem opłaty administracyjnej. Za każde miejsce pobieramy opłatę administracyjną. Duży bagaż podręczny i każda sztuka bagażu rejestrowanego podlega opłatom dodatkowym. Promocja nie obejmuje żadnych dodatkowych, opcjonalnych usług ani produktów i należy za nie zapłacić, nawet jeżeli są one związane z miejscem siedzącym objętym rabatem lub są kupowane w związku z nim. 

Zakupione miejsca należy wykorzystać razem. Nie można anulować pojedynczych miejsc. Rezerwacje obejmujące więcej niż sześciu pasażerów są wykluczone z promocji. Liczba miejsc dostępnych w podanej cenie jest ograniczona. Promocja nie dotyczy rezerwacji dokonywanych przez telecentrum. Zniżka nie obowiązuje w przypadku następujących lotów: Budapeszt — Bordeaux — Budapeszt w dniu 14 czerwca, Budapeszt — Marsylia — Budapeszt w dniu 18 czerwca, Budapeszt — Lyon — Budapeszt w dniu 22 czerwca.gość_6f0f1 - Profil
gość_6f0f1
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie