Majowa promocja milowa Air France i KLM

2 maja 2024 16:52
Linie Air France i KLM ogłosiły nowe kierunki dostępne w obniżonych stawkach milowych dla członków programu lojalnościowego Flying Blue. Promocja obowiązuje do końca maja.
Reklama
W ramach cyklicznej akcji "Promo Awards" pojawia się możliwość zarezerwowania biletów w stawkach o 25% niższych od standardowych obowiązujących na danej trasie w programie Flying Blue. Aktualna odsłona promocji dotyczy podróży do 31 października br., a rezerwacji w jej ramach można dokonywać do 31 maja.

W bieżącej edycji promocją objęte są liczne loty europejskie oraz rejsy w klasie ekonomicznej z Europy do Kanady i USA (Austin, Los Angeles, Minneapolis, Quebec), na Karaiby (Curacao, Fort de France, Pointe-a-Pitre), na Biski Wschód (Kair, Ad-Dammam, Rijad) i do Pekinu. Z kolei promocyjne stawki w klasie ekonomicznej premium obowiązują na trasach do Meksyku i Cancun. Pełny wykaz kierunków i stawek milowych w aktualnej edycji "Promo Awards" znajduje się tutaj.
W przypadku lotów europejskich ceny biletów w promocji zaczynają się od 5625 mil i ok. 15 euro opłat oraz podatków, zaś na trasach transatlantyckich od 15000 mil i ok. 100 euro. W przypadku lotów międzykontynentalnych w cenie wliczone są doloty z miast polskich obsługiwanych przez Air France i KLM.

Dużą zaletą promocji Flying Blue jest możliwość dokonywania rezerwacji wyłącznie w jedną stronę i w dowolnym kierunku na oferowanej trasie.

Bilety rezerwowane za mile w promocyjnych stawkach podlegają obecnie następującym zasadom:
  • Rezerwacji można dokonywać wyłącznie na stronie Air France lub KLM, nie jest dostępna w innych kanałach rezerwacyjnych
  • Liczba miejsc na danej trasie jest ograniczona
  • Bilety są niezwracalne, ale możliwe jest dokonywanie zmian w datach podróży zgodnie z obecną polityką wprowadzoną przez obu przewoźników z uwagi na ograniczenia epidemiologiczne
  • Przerwa w podróży (stopover) nie jest dopuszczalna
  • Można rezerwować bilety w jedną lub w obie strony
  • Promocyjne stawki dotyczą podróży w klasach ekonomicznej lub ekonomicznej premium, w zależności od wybranej trasy i dostępności miejsc

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy