Leć do Atlanty w klasie ekonomicznej premium od 2575 PLN

2 maja 2024 08:25
Znakomite taryfy w klasie ekonomicznej premium do Atlanty oferują skandynawskie linie lotnicze SAS. Z Gdańska i Warszawy można polecieć do USA już od 2575 PLN!
Reklama
Zarezerwuj już dziś przeloty do Stanów Zjednoczonych w promocyjnej cenie. Taryfa SAS Plus obejmuje przewóz dwóch bagaży podręcznych o wadze 8 kg każdy oraz możliwość darmowego nadania 23-kilowego bagażu rejestrowanego. Ponadto w cenie biletu jest wstęp do poczekalni biznesowej SAS w Kopenhadze, priorytetowy boarding i bardziej rozbudowany serwis na pokładzie.


Taryfa dostępna jest w wybranych dniach w drugiej połowie czerwca br. (wylot). Powroty mogą nastąpić w także w lipcu i sierpniu w przypadku dłuższych pobytów.

Rejsy do Atlanty będą realizowane samolotami airbus A330, które w klasie ekonomicznej premium oferują szerokie i wygodne fotele w układzie 2-3-2. Są one znacznie bardziej komfortowe od standardowych miejsc w klasie ekonomicznej.


Dużą zaletą taryf SAS Plus jest spora liczba mil za przelot możliwych do uzyskania w programach lojalnościowych Star Allinace. W zależności od wybranego programu można uzyskać mile w wysokości od 100 do 150% przebytego dystansu. Jest to także ostatnia szansa na skorzystanie z oferty skandynawskiego przewoźnika w tym zakresie - od września linie zmieniają barwy sojuszowe i przechodzą do konkurencyjnego SkyTeam.

Fot. M. Stus

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy