×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Dalszy rozwój Wizz Air w Rumunii


Linie lotnicze Wizz Air ogłosiły plany rozwoju w Rumunii - przewoźnik uruchomi bazę operacyjną na lotnisku w Sybinie oraz rozpocznie loty z Suczawy.


Baza operacyjna w Sybinie zostanie uruchomiona w sierpniu 2016 roku, Wizz Air zbazuje na lotnisku jeden samolot Airbus A320. Przewoźnik zaoferuje pasażerom rejsy na czterech nowych trasach z Sybinu do Norymbergii, Memmingen, Mediolanu Bergamo oraz Madrytu, zwiększy także częstotliwość lotów do Londynu Luton.
Wizz Air uruchomi również połączenie do Londynu Luton z kolejnego rumuńskiego miasta w siatce przewoźnika, Suczawy. Rejsy do Anglii wystartują 19 sierpnia 2016 roku i będą realizowane cztery razy w tygodniu: w poniedziałki, środy, piątki oraz niedziele.

Nasi klienci w Rumunii są stale zainteresowani niskokosztowymi połączeniami z Europą i Środkowym Wschodem. Zwiększenie liczby miejsc na pokładach samolotów, tras i tworzenie nowych miejsc pracy jest odpowiedzią Wizz Air – linii lotniczej przewożącej więcej klientów z Rumunii niż jakikolwiek inny przewoźnik, na rosnące zapotrzebowanie na rumuńskim rynku. Jako największa linia lotnicza w Rumunii, cieszymy się z możliwości rozwoju w Sybinie oraz Suczawie. Planujemy dalsze inwestycje, aby móc zapewniać najniższe ceny coraz większej ilości pasażerów podróżujących z dziewięciu lotnisk w Rumunii - powiedział György Abran, dyrektor handlowy w Wizz Air.
gość_39736 - Profil
gość_39736
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie