Dalszy rozwój Wizz Air w Rumunii

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
06 kwietnia 2016 12:11
2 komentarze
Linie lotnicze Wizz Air ogłosiły plany rozwoju w Rumunii - przewoźnik uruchomi bazę operacyjną na lotnisku w Sybinie oraz rozpocznie loty z Suczawy.
Reklama

Baza operacyjna w Sybinie zostanie uruchomiona w sierpniu 2016 roku, Wizz Air zbazuje na lotnisku jeden samolot Airbus A320. Przewoźnik zaoferuje pasażerom rejsy na czterech nowych trasach z Sybinu do Norymbergii, Memmingen, Mediolanu Bergamo oraz Madrytu, zwiększy także częstotliwość lotów do Londynu Luton.
Wizz Air uruchomi również połączenie do Londynu Luton z kolejnego rumuńskiego miasta w siatce przewoźnika, Suczawy. Rejsy do Anglii wystartują 19 sierpnia 2016 roku i będą realizowane cztery razy w tygodniu: w poniedziałki, środy, piątki oraz niedziele.

- Nasi klienci w Rumunii są stale zainteresowani niskokosztowymi połączeniami z Europą i Środkowym Wschodem. Zwiększenie liczby miejsc na pokładach samolotów, tras i tworzenie nowych miejsc pracy jest odpowiedzią Wizz Air – linii lotniczej przewożącej więcej klientów z Rumunii niż jakikolwiek inny przewoźnik, na rosnące zapotrzebowanie na rumuńskim rynku. Jako największa linia lotnicza w Rumunii, cieszymy się z możliwości rozwoju w Sybinie oraz Suczawie. Planujemy dalsze inwestycje, aby móc zapewniać najniższe ceny coraz większej ilości pasażerów podróżujących z dziewięciu lotnisk w Rumunii - powiedział György Abran, dyrektor handlowy w Wizz Air.

Reklama

Ostatnie komentarze

wojtek 2016-04-07 09:58   
wojtek - Profil wojtek
Tymczasem wojna z Ryanairem przybiera na sile. Wczoraj FR ogłosił swoją 84. bazę na lotnisku w Pradze.
gość_01a9b 2016-04-06 19:24   
gość_01a9b - Profil gość_01a9b
W sezonie wakacyjnym przydałyby się połączenia liniami Wizz Air z Polski do Rumunii i Bułgarii. Przy niskich cenach biletów byliby chętni.Warto odwiedzić Piękne miasta Rumunii i ciekawe, malownicze Karpaty.Komunikacja autobusowa i kolejowa z Polski do Rumunii jest szczątkowa.Nadzieja w Wizz Air,Tarom czy Blue Air.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama