×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air: Z Warszawy do Neapolu


Linie lotnicze Wizz Air ogłosiły uruchomienie w sezonie letnim nowego połączenia do Włoch - z Warszawy polecimy bezpośrednio do Neapolu.


Pierwszy rejs z Warszawy do Neapolu został zaplanowany na 20 maja 2016 roku. Loty na południe Włoch będą się odbywały dwa razy w tygodniu: w poniedziałki oraz piątki.
Ceny biletów mają się zaczynać od 119 PLN w jedną stronę, bilety na nowej trasie z Warszawy do Neapolu są już dostępne w sprzedaży.

Z wielkim podekscytowaniem wzbogacamy ofertę o kolejny słoneczny kierunek z Warszawy. Neapol jest ósmym miastem we Włoszech dostępnym w siatce połączeń ze stolicy Polski. Jesteśmy przekonani, że nasi klienci pokochają Południowe Włochy, które czekają na turystów przez cały rok. Dogodne terminy lotów, w poniedziałki i w piątki, sprawiają, że Neapol to doskonały wybór na weekendową wycieczkę - powiedział Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Airgość_d4f5c - Profil
gość_d4f5c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie