×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


United i Air New Zealand będą współpracować


Linie United i Air New Zealand będą współpracować na zasadach joint-venture na trasach między Stanami Zjednoczonymi a Nową Zelandią. Współpraca wystartuje 1 lipca br.O ile do tego czasu obydwie linie uzyskają niezbędne pozwolenia administracyjne, od 1 lipca br. będą współpracować na trasie pomiędzy San Francisco a Auckland. Potem joint venture zostanie rozszerzone o kolejne połączenia. 

Linie podkreślają we wspólnym komunikacie prasowym, że współpraca w formie joint venture pozwoli m.in. na lepszą koordynację rozkładów oraz wspólne inicjatywy marketingowe. Do tej pory przewoźnicy współpracowali na zasadach code-share w ramach sojuszu Star Alliance. Po zacieśnieniu współpracy obydwie spółki będą m.in. dzieliły się przychodami z obsługi objętych joint venture tras. 

Na trasie Auckland-San Francisco Air New Zealand oferuje obecnie codzienne loty. Z kolei United na razie lata na tym połączeniu trzy razy tygodniowo. Od listopada zwiększy jednak częstotliwość do lotów codziennie, zmieni też samolot z boeinga 787-8 na większy wariant -9. 

Air New Zealand oferują obecnie także bezpośrednie loty z Auckland do Los Angeles i Houston, które są hubami United. Te trasy prawdopodobnie zostaną objęte joint-venture w drugiej kolejności. Nowozelandzka linia ma w ofercie także połączenia do Honolulu na Hawajach i Vancouver w Kanadzie. gość_03ead - Profil
gość_03ead
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie