×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air: Z Katowic do Liverpoolu


Linie lotnicze Wizz Air ogłosiły uruchomienie w nadchodzącym sezonie letnim połączenia z Katowic do Wielkiej Brytanii.

Pierwszy rejs z Katowic do Liverpoolu został zaplanowany na 29 marca 2016 roku. Loty do Anglii będą się odbywały trzy razy w tygodniu: we wtorki, czwartki oraz soboty.
Liverpool będzie szóstym miastem w Wielkiej Brytanii, do którego rejsy z Katowic będzie oferował Wizz Air. Przewoźnik obecnie obsługuje loty z Pyrzowic do Belfastu, Bristolu, Doncaster Sheffield, Glasgow i Londynu Luton.

- Jest nam niezmiernie miło ogłosić kolejny atrakcyjny kierunek z Polski. Nasi pasażerowie mają możliwość za niską cenę skorzystać ze znakomitych usług na pokładzie Wizz Air i wybrać się w podróż do Liverpoolu. Jesteśmy przekonani, że nasza najnowsza propozycja będzie cieszyć się tak dużą popularnością jak pozostałe 26 tras w naszej katowickiej siatce połączeń. Zachęcamy naszych pasażerów do rezerwacji tanich biletów - powiedział Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air.gość_70cbf - Profil
gość_70cbf
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie