easyJet ogłosił konkurs dla spotterów

16 grudnia 2015 08:51
W konkursie z okazji 20-lecia linii easyJet oferuje cztery darmowe bilety w dwie strony dla spotterów, którzy prześlą zdjęcie urodzinowego airbusa A320 linii.
Reklama
easyJet pokazał samolot w specjalnym malowaniu podczas listopadowej ceremonii urodzinowej w siedzibie spółki na lotnisku Luton. Reporter Pasazer.com był wtedy obecny na miejscu.


To już 243. samolot we flocie linii. Urodzinowe malowanie składa się z tysięcy autoportretów nadesłanych przez pasażerów przewoźnika. W ten sposób easyJet chciał uhonorować swoich klientów.

Aby wziąć udział w konkursie należy do 9 lutego zrobić zdjęcie samolotowi w specjalnym malowaniu i przesłać je na jednym z mediów społecznościowych (Facebooku, Twitterze lub Instagramie). Post ze zdjęciem musi koniecznie zawierać odniesienie do profilu linii (@easyjet) i hasztag #PlaneSpotting. Przewoźnik po zakończeniu konkursu rozlosuje cztery bilety w dwie strony wśród wszystkich osób, które nadeślą zdjęcie.

easJet zapewnia, że samolot w okolicznościowym malowaniu pojawi się we wszystkich częściach Europy, dokąd spółka oferuje loty.

fot. Dominik Sipinski

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy