×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


easyJet ogłosił konkurs dla spotterów


W konkursie z okazji 20-lecia linii easyJet oferuje cztery darmowe bilety w dwie strony dla spotterów, którzy prześlą zdjęcie urodzinowego airbusa A320 linii.


easyJet pokazał samolot w specjalnym malowaniu podczas listopadowej ceremonii urodzinowej w siedzibie spółki na lotnisku Luton. Reporter Pasazer.com był wtedy obecny na miejscu. 


To już 243. samolot we flocie linii. Urodzinowe malowanie składa się z tysięcy autoportretów nadesłanych przez pasażerów przewoźnika. W ten sposób easyJet chciał uhonorować swoich klientów. 

Aby wziąć udział w konkursie należy do 9 lutego zrobić zdjęcie samolotowi w specjalnym malowaniu i przesłać je na jednym z mediów społecznościowych (Facebooku, Twitterze lub Instagramie). Post ze zdjęciem musi koniecznie zawierać odniesienie do profilu linii (@easyjet) i hasztag #PlaneSpotting. Przewoźnik po zakończeniu konkursu rozlosuje cztery bilety w dwie strony wśród wszystkich osób, które nadeślą zdjęcie. 

easJet zapewnia, że samolot w okolicznościowym malowaniu pojawi się we wszystkich częściach Europy, dokąd spółka oferuje loty.

fot. Dominik Sipinskigość_69dbf - Profil
gość_69dbf
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie