Łódź wciąż bez prezesa

Piotr Golianek - Profil Piotr Golianek
15 grudnia 2015 12:56
2 komentarze
Rada nadzorcza łódzkiego lotniska nie wybrała prezesa. Żaden z kandydatów nie okazał się odpowiedni na to stanowisko. Prawdopodobnie wkrótce zostanie ogłoszony kolejny konkurs.
Reklama

Z informacji podawanych przez Dziennik Łódzki wynika, że o stanowisko prezesa ubiegało się siedem osób. Ostatecznie sześć osób wzięło udział w przesłuchaniach. Mimo to rada nadzorcza nie znalazła żadnego satysfakcjonującego kandydata.

Do czasu wybrania nowego prezesa spółką zarządza Stanisław Łukoś, członek zarządu. Dzięki temu braki kadrowe nie paraliżują pracy lotniska. Poprzedni prezes łódzkiego lotniska, Michał Marzec, zrezygnował ze stanowiska 20 października, tłumacząc się powodami osobistymi. Nieoficjalnie wiadomo jednak, że prezes był też skonfliktowany z władzami miastami co do dalszej strategii wspierania rozwoju łódzkiego lotniska.

Nie wiadomo, kiedy rada nadzorcza lotniska ponownie przystąpi do wyboru następcy Michała Marca. Możliwy jest scenariusz, w którym prezes zostanie wybrany bez konkursu.


Reklama

Ostatnie komentarze

Tygrysek2 2015-12-23 15:04   
Tygrysek2 - Profil Tygrysek2
Bo wszyscy którzy mogliby zarządzać wiedzą jaka jest przyszłość tego portu. Tak jak pisalem na forum, przyszły rok dla LCJ będzie gorszy od tego. Ciągle staje sie lepszy dojazd do Okęcia, LOT rozszerza ofertę... Może się okazać, że pod koniec 2016 (lub początek 2017) Łódź znów zostanie bez lotów do hubów. Na LCC jakiś potencjał jest, głównie sezonowo. Warszawa jest bardzo blisko.
gość_96877 2015-12-15 13:13   
gość_96877 - Profil gość_96877
Polecam Dorotę Sidorko ;) Chociaż w sumie inna opcja teraz rządzi ;)
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama