×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Łódź wciąż bez prezesa


Rada nadzorcza łódzkiego lotniska nie wybrała prezesa. Żaden z kandydatów nie okazał się odpowiedni na to stanowisko. Prawdopodobnie wkrótce zostanie ogłoszony kolejny konkurs.


Z informacji podawanych przez Dziennik Łódzki wynika, że o stanowisko prezesa ubiegało się siedem osób. Ostatecznie sześć osób wzięło udział w przesłuchaniach. Mimo to rada nadzorcza nie znalazła żadnego satysfakcjonującego kandydata. 

Do czasu wybrania nowego prezesa spółką zarządza Stanisław Łukoś, członek zarządu. Dzięki temu braki kadrowe nie paraliżują pracy lotniska. Poprzedni prezes łódzkiego lotniska, Michał Marzec, zrezygnował ze stanowiska 20 października, tłumacząc się powodami osobistymi. Nieoficjalnie wiadomo jednak, że prezes był też skonfliktowany z władzami miastami co do dalszej strategii wspierania rozwoju łódzkiego lotniska. 

Nie wiadomo, kiedy rada nadzorcza lotniska ponownie przystąpi do wyboru następcy Michała Marca. Możliwy jest scenariusz, w którym prezes zostanie wybrany bez konkursu.

gość_9ec2a - Profil
gość_9ec2a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie