Transport Lufthansy pod szyldem "Lufthansa Express"

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
27 października 2015 11:04
Wszystkie rodzaje transportu, które Lufthansa oferuje swoim pasażerom w drodze na lotnisko będą funkcjonować pod wspólnym szyldem "Lufthansa Express".
Reklama
Dotyczy to pociągów szybkiej prędkości ICE, nowoczesnych dalekodystansowych autobusów, limuzyn i usług helikopterowych. Wraz z licznymi partnerami, Lufthansa oferuje klientom bogaty wybór opcji dotarcia z lub na lotnisko, aby jeszcze bardziej uprzyjemnić podróż.

Przenosząc różne usługi pod jeden szyld, Lufthansa zaoferuje szeroki wybór lokalnych i regionalnych opcji podróży dostępnych w jednym miejscu, które pasażerowie mogą indywidualnie zarezerwować jako dodatek do rejsu. Usługa AIRail zmieni nazwę na Lufthansa Express Rail, Lufthansa Airport Bus na Lufthansa Express Bus a Airport Shuttle Service będzie teraz funkcjonował jako Lufthansa Express Shuttle. Nowa marka obejmie również usługę Rail & Fly na którą składają się Lufthansa Express, Lufthansa Express Helicopter i Lufthansa Express Chauffeur. Wkrótce zostanie również udostępniona nowa usługa Lufthansa Express Carsharing.

- Nasza intermodalna strategia została zaprojektowana tak, aby podróż odbywała się tak gładko i bezproblemowo jak to tylko możliwe, od samego początku aż do celu podróży “Dzięki zapewnieniu dostępu do tak bogatej oferty transportowej w ramach jednej marki, możemy jeszcze bardziej usprawnić podróż - powiedział Markus Pauly, Dyrektor Infrastruktury i Rozwoju Lufthansy w porcie lotniczym we Frankfurcie.

Oprócz zaplanowanego już rozszerzenia oferty obecnej usługi Lufthansa Express Bus z i do lotniska w Monachium, Lufthansa planuje też zaoferować pasażerom podróżującym do alpejskich ośrodków narciarskich nową usługę Express Shuttle. Dzięki Lufthansa Express Helicopter klienci znacznie skrócą czas swojej podróży.

Rozwijając i przeobrażając swoją ofertę opcji transportu z i na lotnisko, Lufthansa Express blisko współpracuje z silnymi partnerami - usługę Lufthansa Express Chauffeur dostarcza Fraport, dzięki limuzynom dowożącym jednocześnie do 4 osób z bagażami za jedyne 129 euro.

Wszystkie usługi Lufthansa Express można zarezerwować online na stronie LH.com, przy użyciu aplikacji mobilnej lub poprzez biura podróży.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

N