×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Emirates planuje ekspansję w Australii


Emirates ma zamiar zwiększyć liczbę australijskich miast w swojej swojej siatce połączeń. W grę wchodzą nawet drugorzędne kierunki tj. Darwin, Cairns, Broome i Alice Springs.


Udział Emirates na australijskim rynku lotniczym jest już bardzo wysoki i wciąż wzrasta - duże znaczenie ma bliska współpraca tej linii w ramach porozumienia joint-venture z australijską linią Qantas.

Niedawno przewoźnik z Dubaju znacząco zwiększyły swoje oferowanie na ten kontynent poprzez zwiększenie liczby lotów największymi samolotami świata, airbusami A380, między innymi do Melbourne. 

To oznacza, że pomiędzy Dubajem i Australią super jumbo jety polecą aż sześć razy dziennie: na trasach do trzech najważniejszych miast w Nowej Południowej Walii (Sydney), Wiktorii (Melbourne), Australii Zachodniej (Perth) oraz do Brisbane i Adelaidy. 

- Podstawowym obszarem naszej ekspansji będą kierunki takie jak Sydney, Melbourne i Perth, ale nie wykluczamy lotów do mniejszych australijskich miast - powiedział Tim Clark prezes linii Emirates. 

fot. Qantas
gość_d5575 - Profil
gość_d5575
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie