Emirates planuje ekspansję w Australii

Piotr Golianek - Profil Piotr Golianek
11 października 2015 08:51
Emirates ma zamiar zwiększyć liczbę australijskich miast w swojej swojej siatce połączeń. W grę wchodzą nawet drugorzędne kierunki tj. Darwin, Cairns, Broome i Alice Springs.
Reklama

Udział Emirates na australijskim rynku lotniczym jest już bardzo wysoki i wciąż wzrasta - duże znaczenie ma bliska współpraca tej linii w ramach porozumienia joint-venture z australijską linią Qantas.

Niedawno przewoźnik z Dubaju znacząco zwiększyły swoje oferowanie na ten kontynent poprzez zwiększenie liczby lotów największymi samolotami świata, airbusami A380, między innymi do Melbourne.

To oznacza, że pomiędzy Dubajem i Australią super jumbo jety polecą aż sześć razy dziennie: na trasach do trzech najważniejszych miast w Nowej Południowej Walii (Sydney), Wiktorii (Melbourne), Australii Zachodniej (Perth) oraz do Brisbane i Adelaidy.

- Podstawowym obszarem naszej ekspansji będą kierunki takie jak Sydney, Melbourne i Perth, ale nie wykluczamy lotów do mniejszych australijskich miast - powiedział Tim Clark prezes linii Emirates.

fot. Qantas

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

N