×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Transaero przeniesie wszystkie operacje na Wnukowo


Z wejściem w życie zimowego rozkładu lotów (25 października 2015 r.) Transaero skonsoliduje wszystkie swoje rejsy na jednym moskiewskim lotnisku - Wnukowie. Obecnie przewoźnik oferuje rejsy także z Domodiedowa.


Jak tłumaczy linia skoncentrowanie się na oferowaniu lotów tylko z jednego stołecznego portu ma przede wszystkim znaczenie komercyjne i logistyczne. Dla pasażerów to duże ułatwienie - będą oni mogli korzystać z szerokiej gamy połączeń transferowych bez konieczności zmiany lotniska. Jak argumentuje Transaero - Terminal 1 w Moskwie-Wnukowie jest świetnie przystosowany do przesiadek.

Dla linii to także duże udogodnienie z punktu widzenia logistycznego. Dzięki temu, całe zaplecze techniczne skoncentrowane zostaje w jednym miejscu, co pozwoli na sprawniejsze zarządzanie flotą czy rozwiązywanie sytuacji nadzwyczajnych.

Lotnisko Wnukowo oddalone jest o 28 km od centrum Moskwy. Ma także dogodne połączenie z autostradową obwodnicą stolicy (11 km). Do miasta pasażerów wozi także specjalny pociąg - Aeroexpress.

Transaero jest obecne w tym porcie już od 2012 r.

Konsolidacja oferty na jednym lotnisku nie pozostaje zapewne bez związku z przejęciem linii przez Aeroflot Group. Tym sposobem linie z grupy będą miały pozycję lidera na dwóch największych moskiewskich lotniskach - Szeremietiewie (Aerofłot) i Wnukowie (Transaero). Na trzecim lotnisku - Domodiedowo - dominującą linią pozostanie S7 Airlines.gość_e672f - Profil
gość_e672f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie