AF-KLM: Wygraj egzotyczną podróż poślubną!

20 sierpnia 2015 12:26
Jesteście nowożeńcami lub przygotowujecie się do ślubu? Jest okazja by wziąć udział w wyjątkowym konkursie Air France KLM "Love Miles" i wygrać niezapomnianą podróż poślubną!
Reklama
Aby zawalczyć o wymarzony miesiąc miodowy wystarczy zamieścić na YouTube krótki film o swoim związku, poznaniu, zaręczynach lub ślubie,najpóźniej do 24 sierpnia 2015 roku. Sponsorem konkursu jest Flying Blue – program lojalnościowy Air France KLM.

Zakochani, aby wziąć udział w konkursie mają za zadanie:
  1. Nakręcić krótki film o swoim związku, a w nim w niebanalny sposób opowiedzieć o swojej miłości. Zaskoczyć odbiorców i przekonać jury swoją historią, jak i oryginalnym pomysłem na jej przedstawienie. Pary mogą wykorzystać fragmenty gotowych filmów na przykład ze swojego ślubu, zaręczyn, dowolnej podróży.
  2. Następnie należy opublikować film na swoim kanale YouTube pod tytułem: Flying Blue – #LoveMiles: + imiona (na przykład: Flying Blue – LoveMiles: Sara i Piotr). Nie zapominając o hasztagu #lovemiles! Filmy można zamieszczać do 24 sierpnia 2015 roku.
//www.pasazer.com/img/images/normal/Love%20Miles_wygraj%20podroz%20poslubna_3.jpg
Jury Air France KLM wybierze jedną parę z Polski, która zostanie zaproszona do kolejnego etapu konkursu, w którym to finaliści zagrają w krótkim profesjonalnym filmie reklamowym. Od jego oglądalności będzie zależeć dokąd pojadą w podróż poślubną! Im więcej osób obejrzy klip z jej udziałem– tym więcej mil zostanie im przyznanych. A im więcej zgromadzonych mil – tym dalsza i bardziej egzotyczna podróż będzie w zasięgu przyszłych zwycięzców!Maksymalna liczba mil do zgarnięcia to jeden milion!

Zebrane mile można wymieniać na bilety lotnicze do setek miast na całym świecie, upgrade do Klasy Biznes, wstęp do saloników biznesowych na lotniskach, dodatkowe posiłki tematyczne podczas lotów, wynajem hotelu lub samochodu, czy różnorodne produkty ze sklepu Flying Blue Store. Wymiana mil na te usługi odbywa się zgodnie z zasadami i punktacją programu Flying Blue. Zwycięska Para decyduje o rodzaju nagrody, na którą wymieni zgromadzone mile.

W czasie podróży Zwycięska Para będzie miała do wykonania ostatnie zadanie. Za pomocą kamery GoPro będzie trzeba sfilmować korzystanie z usług programu Flying Blue: priorytetową odprawę, pierwszeństwo przy wejściu na pokład i komfortową poczekalnię na lotnisku. Oprócz tego,zwycięzcy będą mogli sfilmować każdą chwilę swojego niezapomnianego miesiąca miodowego i podzielić się ze wszystkimi swoim szczęściem, a kamerę na koniec otrzymają w prezencie!

Ten nietypowy konkurs ma na celu pokazanie możliwości programu lojalnościowego Flying Blue. Linie Air France i KLM chcą w ten sposób zainspirować młode pary swoją imponującą siatką połączeń do odbycia niezapomnianej i wyjątkowej podróży poślubnej razem z nimi.

Partnerami projektu są popularny blog ZróbSWÓJślub oraz Wydawca Magazynu Moda-Ślub.

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy