Lufthansa podwoi liczbę swoich saloników w Monachium

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
04 sierpnia 2015 16:27
2 komentarze
Pięć nowych saloników o łącznej powierzchni 4000 mkw zostanie udostępnionych pasażerom klasy pierwszej i biznes oraz posiadającym statusy Senator i frequent traveller oraz członkom HON-circle podczas ceremonii otwarcia terminalu Satellite w Monachium kwietniu 2016 roku.
Reklama
Panoramiczne okna oraz bar z widokiem na płytę lotniska – w przyszłości pasażerowie Lufthansy będą mogli spędzić czas oczekiwania na połączenie w wyjątkowo relaksującej atmosferze. Dzięki temu Lufthansa ponownie podwoi liczbę swoich saloników w Monachium. Wszystkie saloniki będą usytuowane w centralnej części nowego budynku, zapewniając pasażerom wygodny i szybki dostęp do części usługowych i bramek.

- Nowe saloniki w terminalu Satellite są kolejnym krokiem w stronę wyższej jakości i pięciogwiazdkowej obsługi. Przyjemna atmosfera, jasne kolory i bezpośredni widok na płytę lotniska pobudzą wyobraźnię pasażerów – mówi Thomas Klühr, członek zarządu Lufthansa Passage ds. finansów i portu przesiadkowego Monachium.

Na najwyższym poziomie (o powierzchni ponad 1000 mkw) trwają prace nad nowym salonikiem Klasy Pierwszej. Pasażerowie podróżujący w tej klasie oraz członkowie HON-circle będą mogli w nim odpocząć w luksusowej atmosferze. Do dyspozycji gości będzie dostępnych kilka sypialni i przestrzeń do pracy, bar, luksusowe łazienki oraz odosobniony pokój dla miłośników cygar. Restauracja będzie oferować dania z menu oraz otwarty bufet. Osobna kontrola paszportowa w obszarze tego saloniku zapewni wygodną i szybką odprawę. Jeśli pasażerowie będą wchodzić lub wychodzić z samolotu bezpośrednio na płycie lotniska, do samej maszyny lub terminalu dowiezie ich luksusowa limuzyna.

W salonikach Senator i biznesowych Lufthansy w strefie Non-Schengen znajdują się okna panoramiczne, a barman zapewni gościom zimne i ciepłe napoje oraz drinki. W Monachium nie może również zabraknąć tradycyjnych ciepłych precli i sałatki ziemniaczanej, które będą dostępne w bufecie wraz ze zmieniającym się w zależności od pory dnia menu. Goście saloników biznesowych będą mogli spędzić czas oczekiwania na rejs w bistro wyposażonym w wygodne, sprzyjające odpoczynkowi fotele. Dodatkowo na powierzchni ponad 3000 mkw, w salonikach Senator i biznesowych zapewniona jest osobna przestrzeń do pracy, telewizory oraz łazienki.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

gość_a17cd 2015-08-07 16:31   
gość_a17cd - Profil gość_a17cd
TRADYCYJNE LINIE INWESTUJA JUZ TERAZ W ZASADZIE TYLKO W KLIENTOW biznesowch i dla nich opracowuja strategie nowosci etc etc bonusy w programach tez sa skierowane w zasadzie do nich tylko, to swiadczy o mega wzroscie sprzedazy na biznes i premium i przychodach z tego segmentu
gość_64cf4 2015-08-04 21:03   
gość_64cf4 - Profil gość_64cf4
A kiedy we Frankfurcie w części B19 - B28 pojawi się salonik?
Tam jest kompletny brak czegokolwiek poza małą kawiarnią, proponuję nie przechodzić wcześniej przez security.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

N