×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lufthansa podwoi liczbę swoich saloników w Monachium


Pięć nowych saloników o łącznej powierzchni 4000 mkw zostanie udostępnionych pasażerom klasy pierwszej i biznes oraz posiadającym statusy Senator i frequent traveller oraz członkom HON-circle podczas ceremonii otwarcia terminalu Satellite w Monachium kwietniu 2016 roku.


Panoramiczne okna oraz bar z widokiem na płytę lotniska – w przyszłości pasażerowie Lufthansy będą mogli spędzić czas oczekiwania na połączenie w wyjątkowo relaksującej atmosferze. Dzięki temu Lufthansa ponownie podwoi liczbę swoich saloników w Monachium. Wszystkie saloniki będą usytuowane w centralnej części nowego budynku, zapewniając pasażerom wygodny i szybki dostęp do części usługowych i bramek.

- Nowe saloniki w terminalu Satellite są kolejnym krokiem w stronę wyższej jakości i pięciogwiazdkowej obsługi. Przyjemna atmosfera, jasne kolory i bezpośredni widok na płytę lotniska pobudzą wyobraźnię pasażerów – mówi Thomas Klühr, członek zarządu Lufthansa Passage ds. finansów i portu przesiadkowego Monachium.

Na najwyższym poziomie (o powierzchni ponad 1000 mkw) trwają prace nad nowym salonikiem Klasy Pierwszej. Pasażerowie podróżujący w tej klasie oraz członkowie HON-circle będą mogli w nim odpocząć w luksusowej atmosferze. Do dyspozycji gości będzie dostępnych kilka sypialni i przestrzeń do pracy, bar, luksusowe łazienki oraz odosobniony pokój dla miłośników cygar. Restauracja będzie oferować dania z menu oraz otwarty bufet. Osobna kontrola paszportowa w obszarze tego saloniku zapewni wygodną i szybką odprawę. Jeśli pasażerowie będą wchodzić lub wychodzić z samolotu bezpośrednio na płycie lotniska, do samej maszyny lub terminalu dowiezie ich luksusowa limuzyna.

W salonikach Senator i biznesowych Lufthansy w strefie Non-Schengen znajdują się okna panoramiczne, a barman zapewni gościom zimne i ciepłe napoje oraz drinki. W Monachium nie może również zabraknąć tradycyjnych ciepłych precli i sałatki ziemniaczanej, które będą dostępne w bufecie wraz ze zmieniającym się w zależności od pory dnia menu. Goście saloników biznesowych będą mogli spędzić czas oczekiwania na rejs w bistro wyposażonym w wygodne, sprzyjające odpoczynkowi fotele. Dodatkowo na powierzchni ponad 3000 mkw, w salonikach Senator i biznesowych zapewniona jest osobna przestrzeń do pracy, telewizory oraz łazienki.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_d99a3 - Profil
gość_d99a3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie